Herbokologlardan haz ediyor musunuz?

Efendiler,

Sizin gibi, benim gibi, bizim gibi avam insanlar kendi arlarında gündemdeki ya da gündem dışı (bu bilim olur, din olur, felsefe olur, spor olur, siyaset olur, hede olur, hödö olur, hiç fark etmez) herhangi bir konu hakkında yorum yapabiliriz, bunda bir beis yok...

Ama, uzmanların söyleşmesi gereken bir programda sadece uzmanlara yer verilmelidir.

Caner Taslaman diye bir herbokolog var (felsefe profesörüymüş), Fizikle ilgili bir konu olur, bunu çağırırlar, biyolojiyle ilgili bir şey olur, bunu çağırırlar...

İşi gücü, uzman kişilerin açıklamalarını daha onların sözü bitmeden manipüle etmektir...

Sizde böyle herbokologları gördüğünüzde tiksinmiyor musunuz?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Günümüzde herkes her seyi biliyor zaten, kimsenin ekstra bilgiye ihtiyaci yok. Hal böyle olunca da ortaligin herbokolog kaynamasi oldukca normal.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında.. bence.. herkes egitim aldıgı konuda konusması daha iyi bence bu bazi konulardaki anlam karmasıklıgını gidermeye yönelik daha iyi olabilir diye düsünüyorum kanımca
    Neticede o insanlar bu konuda net bilgilere sahip

0|0
    0|0
    • Ben de onu savunuyorum.

Eğer sizin alanınınız İlk Çağ Felsefesi ise, onla ilgili konuşun...

... amatörce olan ilgiliniz bu konuda söz sahibi olabileceğiniz anlamına gelmemeli...

Kızlar Ne Diyor 3

• Caner Taslaman hayranlarindanim.

0|0
    0|0
  • burada da böylesi çok. Her konuda ahkam kesenler.

0|0
    0|0
    • Efendim, burası için bu gayet olağan, bizler halkız, her konuda az buçuk, yanlış doğru bilgimiz olur...

Ama, eğer siz bu bilgiyi medyada ifşa ediyorsanız, daha dikkatli olmalısınız.

• Elbette o daha tehlikeli. İnsanları yanlış düşüncelere sevketmek vs.

• Adam yalnış konuşmuyor, hatta karşısindaki profesörü bile rezil edebiliyor bildikleriyle. Adamın konuştukları unvanından daha değerli. Rahatsız niye ediyor sizi?

0|0
    0|0
    • Efendim, rezil etmek ya da etmemek değil mesele...

İki fizikçinin tartışmasıyla mı doğru bilgiye ulaşırsınız, bir fizikçi ve bir herbokoloğun tartışmasıyla mı?

Kaldı ki; yanlış y ada doğru konuştuğu kıstasında neye göre bunun kararını veriyorsunuz, anlatır mısınız?

• Şimdi siz "iyi günler" diyerek soruyu terk etmiş mi oldunuz, iyi bakalım... :)

• Eh biraz öyle oldu :D

Başka bir soruda gorusuruz :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Yav Azerbaycan'da ekonomi proflugu almış adam sağlıkçı diye geziyor bu ülkede herbokolog olmasa ne yazar

0|0
    0|0
  • hazmedemem, herkeste herbolkolog olmuş

0|0
    0|0
  • Hiç haz etmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...