Hızlı ve öfkeli berbattı?

hani aksiyon sahneleri çok iyi ama karı g... olmasa ne çekeceklerdi bilmem film her dk öyle geçti
bide bu abd azerbaycan dubai de ne işi var dünyayı ele geçirmiş adamlar bizde filmlerine giderek paralarına para ekliyoruz her yerde pisliklerini yapıyorlar
sizin yorumlarınız

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aksiyonlar cok iyiydi. Bahsettigin got olayi herfilmde fazlasiyla var bunda bitane ble yoktu sevisme sahnesi. Fink atnalarina gekirsek malesef Hollywood boyle istedkleri yerde istedklerni yapabiliyolar skyfall filmnde koskoca kapalicarsinin catisnda motorla gezdiler sen yanlslikla biyeri kirsan tutuklarlar tarihi eser diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Film güzeldi. Zaten filmin şimdiye kadar yaptığı hasılattan da anlaşılır..

0|1
    1|0
  • Bence her haliyle harikaydı..

0|0
    1|0
  • James Wan filmi klasik seriyi bildiğimiz klişe hollywood olayları ve aksiyonları ile süslemiş söylediklerinin yarısına katılıyorum Filmin film olduğu zamanlarda yönetmen koltuğunda Rob Cohen oturuyordu ondan sonraki favori yönetmetim seri için Justin Lin dir o günlere geri dönmek isterdim, tekrar o bilet kuyruğuna girip o anları yaşamak için..
    Filmin en beğendiğim sahnesi final oldu, gözlerimden yaş geldi, geçmişe bakmamı ve bu filmle büyüdüğümü, hayallerimi gözümün önüne getirdi :/
    Yeni filmi sabırsızlıkla bekliyorum.

0|0
    0|0
  • Buradaki amaç insanları gerçekleri yansıtmak değildi, tamamen izleyicileri eğlendirmek. Aksiyon filmler her zaman abartıdır. Hangi hızlı ve öfkeli filmi daha iyiydi diye soracak olursanız. Ben en çok 5. filmini beğenmiştim.

0|0
    0|0
  • dünyayı ele geçirme anlayışına hayran kaldım

0|0
    1|0
    • heryerde istedikleri gibi fink atıyorlar anlayışına ne dersin

• her filmde illa ki oluyor. bence çok abartı değildi

• çıplaklık senin için normal anlaşılan

• niye izledinki ozaman :/

0|0
    0|0
  • Film aksiyon açısından beni yeterince tatmin etti. Final sahnesi de çok duygulandırdı. Bana göre 10/10 film

0|0
    0|0
    • aksiyonu kadar çıplaklıkta vardı tmam mı size normal geliyor olabilir bana göre normal değil
      çıplaklk olmadanda çekilirdi sizin hoşunuza öyle gidiyor demekki bunu söyleyemiyorsunuz bile

• Tamam bacım sen haklısın :) Bu tür filmlerde böyle görüntülerin olması çok yanlış. Zaten filmin yapımcısı babamın oğlu değil. Şimdi kalkıp 2 saat filmi savunmanın bir mantığı yok.

Yalnız senden ricam o tür görüntülerin hiç olmadığı yerli yabancı bir film, dizi ( dini içerikli olanlar hariç) tavsiye ette izleyelim ;)

• abarttıklarını söyledim illa açık aramayın bak ne dedim yukarıda en fazla bir sahne olur bunda kaçkere vardı

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen filmden ne anlarsın ya :) Bizim Türkler'de bol sevişmeli sahneler çekiyor napalım yani? Onları bayılarak izlersiniz, aklın gotte kalırsa yapacak bir şey yok. Film harikaydı.

0|2
    1|0
    • ben onları izlemiyorum canım sana olağan geliyor sende öylesin anlaşılan kaç sahnede gösterdiler inkar edilecek bir durum yok boş boş konuşma

• olanada yok diyorsunya siz iyice aşiına olmuşsunuz çıplaklık normal geliyor ya ne diyim

• Adam binadan binaya arabayla atlıyor sen g. tten bahsediyorsun hey Allahım ya. Filmi hangi açıdan izlemişsin bilemedim. Bak sana tavsiyem The Wolf of Wall Street filmini sakın izleme! ;)

• Beğenmiyorsan izleme kardeşim mükemmel filmi nasıl yorumlamış ya

0|2
    1|0
    • aman ne mükemmel

• Bana terbişyeden bahsedene bak ilginç

• he he sen çok terbiyelisin ben sen nasıl hakediyorsan öyle davrandım kendini bir halt sandığın için

• İsminde meymenet yok :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...