Kurgu hakkında fikir?

Arkadaşlar ben bir hikaye yazıyorum şimdi kurguyu özet geçiyorum size. Bir adam var işte (adamın ağzından anlatacagım) beş yıl önce aşık oldugu sevgilisi onu terkediyor. Adam bir süre hayata küsüyor insanalra güvenemiyor sonra baska bir kadınla tanısıyor. Bu kadın onu değiştiriyor falan bir gün evlenmeye karar veriyorlar. Sonra onu terkeden kadından bir defter geliyor ona. Her gün yazılmıs bir defter ve kadın her gün bir sayfasını okkumasını istiyor. (mektup gibi hatta yazdım bile çoğunu) Her şey iyi hoş tamam da bu kadın bunu neden terketmiş olsun? Bir fikir verin:/

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Çocuğu için olabilir..

0|0
    0|0
    • Nasıl çocuğu için evli değiller ki

• Kitap haline getireceksin yani direkt? Bol şans diliyorum sana o zaman^^

• Teşekkür ederim😊 umarım bir gün olacak, eig için de teşekkürler..

Erkekler Ne Diyor 2

• Kanser hastalığı olabilir. onun üzülmemesini istediği için habersiz terk edip gidebilir.

0|0
    0|0
    • Çok klasik ya bana heyecanlı macerali okuru şaşırtacak bir şey lazım...

• kaçırıldığından bahsedebilir. ve ona ulaşmak için çabalamış ve defterini postaya verip ondan sonra kaçıranlar ona mermi sıkmış olabilir.

• uuu :) güzel senaryo

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim fikrini de bekliyorum:D

Kızlar Ne Diyor 3

• hastalık falan gibi klasik bir şey olmasın bence

0|0
    0|0
    • Evet bende öyle düşünüyorum. Farklı bir şeyler ama aklıma gelmiyor. Anlatımım güzel ama hayal gücüm sınırlı..

• bana ulaşırsan yardım etmeye çalışırım tatlım.. bizde bir kaç arkadaş bununla uğraşıyoruz. beraber ilerleyeceğimiz kişiler arıyoruz

0|0
    0|0
    • Nasıl beraber ilerleyebileceğiniz kişi arıyorsunuz?

• öncelik olarak hikayelerimizin şiirlerimizin yer aldığı bir blog sayfası tasarısı oluşturduk. yeterli tanıtımı yapıldıktan sonra belirli bir kitleye ulaştıktan sonra kitaplaştırmak gibi beğendiğimiz hikayeleri.. diziler şeklinde bölüm bölüm hikaye yayınlayacağız falan

• kurgu saçma

0|0
    0|0
    • Neden ki:/ Adam ile kadın uzun yıllar çıkıyorlar kadın çok asosyal biri genel olarak ama adam çılgın, neşeli biri. Heyecanı seven... Kadını da kendine benzetmeye çalışıyor hatta. Kadın kendini pek değiştiremiyor tabi. Daha sonra kadın aniden çekip gidiyor beş yıl boyunca adam kadından haber alamıyor hep onu suçluyor. Sonra arkadaşı aracılığyla başka biriyle tanısıyor bu kadında eski sevgilisine benziyor özellikleri. Diyor ki adam bu sefer onu değiştirmek yerine ben değişeceğim. Uzun süre kadınla birlikte oluyor ve bir gün evlenmeye karar veriyorlar. Sonra kargoyla ona bir defter geliyor. Bu eski sevgilisine hediye ettiği deniz manzaralı defter. Kadın en başına yazmıs asla sonunu okuma her gün bir sayfa okuyacaksın yoksa emeklerim boşa gider.

• Yani defterin sayfalarınıda yazdım bayagı bulamadığım tek şey ki en önemlisi kadın neden adamı terketmiş olabilir benim hoşuma gitti böyle bir şey aklıma geldki hikaye zaten o defterdeki yazılarla güzelleşecek

Yükleniyor...