Kızlar mahalle düğünü hakkında ne düşünür?

Şu anda evimizin yanında kına var. O kadar doğal bir düğün ki tüm mahalleli burda hep beraber düğünü izliyoruz. Çok hoşuma gidiyor böyle düğünler. O tutulan düğün salonlarının sıkıcılığı yok acaba KIZLAR bu konu hakkında ne düşünür.

Evleneceğiniz kişi size böyle bir kına düğün herneyse teklif etse ne cevabınız ne olur

Not:Herkes kendi düşüncesini içinde gelerek yazsın

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Düğüne karşıyım hatta artık düğün nişan bunların salonlarda yapılmasına sinir oluyorum,sadece nikah yeter.Ben nişanım evde olsun istedim ama yok nişanlımın okadar akrabası eve sığmazmış herkesinde gelmesi gerekirmiş diye salonda yapıldı yani ben istemedim,düğün yapmıycam sadece nikah

1|1
    0|0
    • bende sadece nikah istiyorum nedense milletin oynasımı izleyemem valla kuzenimde düğün istemiyordu erkek arkdşı bn dul karımı alıyorum düğün isterim diyordu mesela

• sade ve şık bir nikah daha akılda kalıcıdır. +2

• bende istemiyorum şahsen nikah olsun gerekirse sevdiklerimizle yemek yeriz diyorum sonra herkes dağılsın yorgunluğa değmiyor valla sn nişanlısın Allah gönlüne göre verii inş. istediğin gibi olur ıtırm

• Çıkmaz sokakta oturuyoruz ve annemin çocukluğunun gençliğinin geçtiği sokak.Herkes benm küçüklüğümü bilir ve burdaki komşularım ailem gibidir.Bu nedenle sokağın sonununda oturduğmz için burayı kapatıp kına yapmayı düşünüyorum ileride :) ben çok severim böyle şeyleri ama düğün için salon iyidir.

0|0
    0|0
  • Ben düğün değil nikah düşünüyorum o yüzden sıcak bakmıyorum ama yinede sevimli geliyor bana.

0|0
    0|0
  • Balıkesir Gönen'de okudum bahar geldiğinde düğün sünne nişan asker uğurlaması hepsi sokaklarda ve çok eğlenceliydi çünkü herkes davetli oluyordu oynaya oynaya düğünden kınaa atlardık arkadaşlarımla bence hoş ve güzel kır düğünü gibi düşünürsek hoş ama İstanbul'da olur mu bilmem :)

0|0
    0|0
  • Alıcağım eksilere rağmen yalan söyleyemiyeceğim.

Hayır istemem. Salonda istemem.

Havuz başı ve ya kır olmalı.

Kına evde olabilir ama.

1|0
    0|0
  • Düğün mü asla nikah yeter.

Arka sokakta düğün var sabahtan beri kafa kalmadı bu kötülüğü hiç bir insanoğluna yapmak istemem.

0|0
    0|0
  • sokakta mı? yok olmaz asker uğurlaması flan olsa neysede ...

0|1
    0|0
  • ben zaten düğün sevmem yaa ama dışarda daha itici geliyo böyle kınalar falan...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Düğünlerin nerede olduğundan çok ne derece samimi olduklarına önem veriyorum. Cidden bizim evleniyor olmamızdan mutlu olan insanlar olduktan sonra kır-sokak-salon vs. fark etmez. Altın da istemem. Herkesin birbirine bakıp dedikodu yaptığı düğün de istemem.

2|0
    0|1
  • bende babamın evinin önünde böyle bi düğün yapmak istiyorum ama yasaklanmış galiba.. 4 5 yıldır mahalle düğünü hiç görmedim memlekette. mecbur salon tuttuk başladık 11 milyarı ödemeye hadi hayırlısı :)

0|0
    0|0
  • Dostum kızlar demişsin ama çok doluyum bu konuda "Azalarak Bitsin" demek istiyorum. Düğün sahibi ve dost-akrabaları dışında tüm mahalleye eziyet oluyor çünkü.

0|0
    0|0
  • Nişancı tüfeği ile hepsini vurmak geliyor içimden. Irak olsunlar.

0|1
    1|0
  • Yeri ve ambiyansı farketmez düğün falan bozar bizi aga

0|0
    0|0
Yükleniyor...