Pop müzikte en sevdiğiniz erkek hangisi?(türk)?

Tarkan pop kralı olduğundan o hariç diyorum. Her türlü müzik (arabesk rap, ağır metal, içinde şiir olan şarkılar, fazla ezgili türküler hariç) dinleyen biri olarak pop müzikte dinlerim elbet. Sizin favoriniz kim? Hepsini severim ama bunu daha çok diyebilceğiniz?

• Murat Dalkılıç
    0% (0)33% (2)14% (2)Oy Ver
  • Yalın
    25% (2)17% (1)21% (3)Oy Ver
  • Kenan Doğulu
    12% (1)33% (2)21% (3)Oy Ver
  • Murat Boz
    12% (1)17% (1)14% (2)Oy Ver
  • Diğer
    51% (4)0% (0)30% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

• Feridun Düzağaç tam pop degil ama sayılır mı :D Sayılmazsa Yalın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Hangi Türk Pop Erkek çıkıp canlı söylemeye cesaret edebilir. ya da çıkıp Pop'un dışında başka tarzda söyleyebilir. Bunu becerebilen insanları dinlerim ben. şu an Türkiyede bunu başarabilen Tarkan , Orhan ölmez ve Gökhan tepe var erkeklerde. Bana göre tabi.

0|0
    0|0
    • Tarkanı aynı kefeye koymak istemedim. Diğerleri içinse diğer seçeneği var.

• O zaman Tarkan'ı ayrı kefeye koyduk diyelim. Gökhan Tepe ve Orhan Ölmez'ide ayrı kefeye koyman lazım. Diğer kategorisine girecek kişi varsa A-B-C-D şıkları bence :)

• orhan ölmez damla damla şarkısını söyleyen adam değil mi? slow tarzda o adam. popla ne alaka. Gökhan tepe adı aşk olsun filan pop söylüyo. O popçu olabilir. Ama "popçu" deniliince ilk akla gelen olmadığı için diğer seçeneğine konulabilir.

• Tarkan kral falan değil 10 yıl önce öyleydi bence türkçe popta yalın çok iyi. gerçekten eşsiz bir sesi ve yorumu var

0|0
    0|0
  • Mustafa sandal
    Tarkan

0|0
    0|0
  • Yalin olabilir

0|0
    0|0
  • tarkan...

0|0
    0|0
  • Mustafa ceceli

0|0
    0|0
    • Onu pek pop kategorisi sayamadım

• Yuh sana ya :) o kadar yorumdan geldin bana çattın ya bravo

• Yorumlara cevap versen suç vermesen suç. Kim cevap isterse cevaplarım niye taktın ki. Seni engelliyim de daha yorumda bulunama en iyisi.

• Alın size şarkı amatörler bile bunlardan daha iyi şarkı yapıyor Ufuk Kızıl Deliye döndüm dinleyin azcık müzikten anlayın şimdiki pop saçmalık

0|0
    0|0
    • Sen diyince açtım şu an dinliyorum. Müzikle ilgili pek bilgim yok ama pop, rock, jazz diye tarzlar var. Bu söylediği pop olduğunu sanmıyorum. Slow mu denir.

• Pop slow arası birşey ama ben beğendim, artık ne bileyim pop eskisi gibi sarmıyor, slow takılıyorum biraz

• Tabikide murat dalkilicc:)

0|0
    0|0
  • Hiçbiri. Yerli müzikte sadece tarkan edip Akbayram dinlerim. Günümüzdeki pop saçmalık.

0|0
    0|0
  • Sagopa Kajmer

0|0
    0|0
  • ismail yk ve nil karahambil

0|0
    0|0
  • Kenan Doğulu

0|0
    0|0
  • Kenan Doğulu