ÜLkücü diyince aklına gelen ilk şey?

Karşınızdaki kişi ülkücüyüm dediğinde aklınıza gelen ilk şey nedir

1|0
11|51

En İyi Erkek Görüşü

• Türk milliyetçiliği

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 50

• Türk milliyetçiliği sosu altında, "başbuğ" denen ve amerikan istihbaratı tarafından atanmış bir dallamanın tekinin ağzına bakan, kendilerini çok güçlü zanneden fakat pasifize edilmiş kalabalıklar görüyorum.

"Gezi olayları" gibi onurlu, zulme karşı çıkan bir direnişte bile "sahipleri" izin vermediği için evlerinden çıkamayan, pısmış, "ülkücülük" adı verdikleri bir oyunu oynayan, kendini mafya sanan, adam olduğunu zanneden insancıklar.

Esasen kendilerini "kurt" sanıyor ama, liderlerinin peşindeki köpeklerden farklı hareket edemiyorlar.

Türk dediğin, zulme, adaletsizliğe göz yummaz, dilsiz şeytanlık etmez arkadaş. Dayanamaz. "Liderleri" onları durdurmaya kalksa onu bile parçalar ama yine de haksızlığa, adaletsizliğe engel olur. Şimdi bunlar "Türk milliyetçisi" öyle mi? Peh!

Türkeş mezarından kalksa bunlara hakkını falan helal etmez. En büyüğünden en küçüğüne kadar...

2|1
    0|0
  • Ülkücü lafla olunmuyo. Saç sakal kesmeyle olmuyo. Boynuna, parmaklarına taktıklarıyla olunmuyo. Eline tesbih alıp asıp kesenlerin sözde ülkücüyüm diyenlerin zamanı geçeli çok oldu insanların genelde şikayet ettiği Devlet Bahçeli sağduyuyu, beyefendiliği efendiliği şart koştu. Sokaklardan olaylardan uzak tuttu artık ülkücüler insanların kelleci, ırkçı, mafya yaftalarıyla elde ettikleri başarılarla anılıyor. Yok mu aralarında çürük? Hangimiz dört dörtlüğüz? 100 insandan 100ü iyi olsa iyinin ne anlamı olur? Hani bunuda ülkücüyüm diye geçinip tam tersi ne varsa yapanlar için söylüyorum. Ülkücü demek vatanına, bayrağına, dinine sonuna kadar bağlı insan demektir. İdealleri olan bir insan demektir.
    Nedir bu idealler? Türk-İslam Birliği. Bizim ırkımız TÜRK , Türkiyede yaşayıp bu milleti, vatanı , bayrağı seviyorsan sende TÜRK'sün. Dinimiz İSLAM. Bizim milletimizin milli ve manevi değerleri doğrultusunda yaşayarak bunu yayma düşüncesi en büyük arzusudur bu insanların. Ülkücü ahlakı, efendiliği, yiğitliği ve delikanlılığıyla, bilgisiyle, giyinişiyle, dürüstlüğüyle, konuşmasıyla her zaman kendini belli eden insandır. Dini bütündür , Allahın emirlerini yerine getirendir.
    Tarihini araştıran ve bilgi sahibi olandır. Ülkücü haksızlık karşısında susmaz, ülkücülükte asla ırk ayrımı yoktur. Ne siyah beyazdan, nede beyaz siyahtan üstündür birinden birini üstte görmenin Türk-İslam Davasında yeri olamaz.
    Merak edenler olucaktır sende ülkücümüsün peki? diye.
    Benimde ideallerim var..
    Ama çıkıp kendime ülkücüyüm diyecek kadar dolmuş ve birikintili hissetmiyorum kendimi, henüz o şerefe nail olamadım. Şimdilik sadece Milliyetçi Hareket Partisi'ne ve Davasına inanmış, benimsemiş ve kendini bu yolda geliştirmeye çalışan bir bireyim.
    Saygılarımla..

0|1
    0|1
    • bu kadar ciddiye alıp bu cevabı yazmaya üşenmedin mi ya ne çalışkan insanlar var :D

• Tek bir insana bile bişeyler farkettirip yanlış bildiğinin doğrusunu gösterebilmek amacıyla bunun gibi sayfalarca yazabilirim 😊

• kürt düşmanı eğitimsiz maganda tipler. o değil de hemşirelik okuyan reis mi olur l*n fghjklkjhgfgh

2|4
    3|5
    • En azından ekmek parası kazanıyo alın teriyle elinde molotofla milletin ekmek teknesini yakmıyo

• daha sigara bile yakmadım hayatımda çok ciddiyim :)

• Ülkücüler kürtlere düşman değiller bizim düşman oldumuz kişiler sizin gibi ermeni dönmesi p. çlerdir. bizler Anadoluda yaşayan iki kardeş kavimiz. sizin bu topraklarda yeriniz yok gidin ermenistan denen o çöplükte yaşayın siz

• toplasan hayatında 2 kitap okumamış sırf üniversitede ya da lisede arka yapmak için ülkücü olan tipler geliyor benim tanıdıklarımın %100 ü böyle insanlar ülkü ne demektir diye soru sorup yarım saat cevap beklediğim insanlar var bu arada sayın ülkücü kardeşlerim her şey vatan millet sakarya değil açın gözünüzü ülkeye yapılan termik santralleri zamları kadın ve eşcinsel cinayetlerinide görün artık at avrat silah deyip kadınları atla silahla bir tutmayın ve diyorum ki
    #JİN-JİYAN-AZADİ

1|3
    0|0
  • Faşişt.

1|2
    0|0
  • "Milliyetçilik" ilkesini kıçından yorumlayıp emperyalizmin uşağı olmuş, kulaktan dolma bilgilerle kültürlü geçinen bir kitle.

0|1
    1|0
  • İslamcılık adı Altında geçinen çoğu namaz dahi kılmayan, aşırı milliyetçi 'ki bunlara şoven denir' kişilerdir.

0|3
    0|0
  • Gittiği ocakta herkes kendini ülkücü diye tanımladığı için, ne olduğunu bilmeden dahil olmuş insanlar gelir.

0|1
    0|0
  • Kurt :)

1|0
    0|0
  • Vatana olan sevda, inanmişlik. Milliyetçilik

1|1
    0|1
  • 33 lük tespih sınırsız çay

1|0
    0|0
  • faşistlik, yobazlık, akp nin arka bahçesi, toplu halde gezmeyi marifet sanmak, kültürsüzlük, magandalık vs vs vs

0|2
    0|1
  • Komik olduğu

0|1
    4|0
  • Hiçbir şey

0|0
    0|0
  • Selamun Aleyküm derim.

0|0
    0|0
  • 40 yapar.

0|0
    0|0
  • Önyargılı olup olmadığı. Beraberinde ilk düşündüğüm iq seviyesi sorusunun cevabını almama yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • CEHALET

0|1
    0|0
  • Milliyetçilik vatanının maddi ve manevi değerlerini korumak ve önemsemektir. Başka ırkları dışlamak ve kendi ırkını üstün görmek değildir.

0|1
    0|0
  • ocak

0|0
    0|0
  • mhpp

0|0
    0|0
  • Bir grup ergenin toplandığı teşkilat ve Türkçülükle alakalarının olmadıkları. İlçe başkanları bile Atsız'ın kim olduğunu bilmiyor.

0|0
    1|0
    • Hayatında ocağa gittin mi acaba teşkilat gördün mü

• Liseli velet susabilirsin artık. Ocakları bana mı anlatıyorsun. Türkçülükle alakası olmayan, dini Türklüğün önünde tutan veletlerin toplandığı topluluktan ibaret. Bir kaç bağlantın olsun direk ilçe, il teşkilatının başına geçebiliyorsun. Bana bile teklif gelmişti zamanında.

• Ellerin de püssskeeeviiitt 😄

0|0
    1|0
  • Milliyetçi.

0|0
    0|0
  • Çay içen adamlar 😎

0|0
    0|1
  • Delikanlı insanlar ama hem davalarından uzaklar hemde Milliyetçilik Peygamber efendimiz sav tarafından yasaklanmıştır

0|0
    0|0
  • İki kolu, iki bacağı, iki gözü, iki kulağı, bir burunu, birde ağzı olan, senin benim gibi bir insan. :\

0|0
    0|0
  • Auwwwwwwwwwwwwwww

0|0
    0|0
  • Hedefleri idealleri olan geliyor anlami cunku bu :))

0|0
    0|0
  • Faşizm, Egoistlik...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...