Adnan Oktar'ın kitaplarını okuyan var mı?

Harun yahya desek daha doğru olur çünkü müstear(lakap) adıyla kitapları basılıyor. İçinizde okuyan fikir sahibi olan var mı?Kitaplarıyla kendisini bağdaştırabiliyor musunuz?

Güncellemeler:
Ne kadar önyargılı olduğumuz bir kez daha ortaya çıkıyor. Hiç okuyup yorum yapan yok nedense herkes adamın tipine bakarak yorum yapmış. Tavsiye ederim okuyun. Adamın yaşamıyla kitapları arasında gerçekten çok fark var.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Evrim teorisini çökerten adam değil mi Harun Yahya.

Adnan hoca ile o kitapları yazan kişinin

Aynı kişi olduğuna inanmak zor

not : Profilindeki müzik güzelmiş :)

Kızlar da fena değil hani :))

0|0
    1|0
    • O kızlar inanmayanlar için özellikle güzel olanları seçiliyor. Yani onlar öyle diyor

• kitapları ya bedava ya da çok ucuz . pdf olarak bedava indirebiliyorsun

• Harun Yahya etkisi :))

Bir arkadaş gelmiş evrim teorisi diyor :))

Kör tesadüflerden Uyan da balığa gidelim

Kızlar Ne Diyor 4

• bence kendiyle ve yazdıklarıyla çok çelişkili o yüzden takip etmiyorum zaten dini konularda hiç bir kimsenin hiçbir kitabın hiçbir hocanın hi.bir yazarın etkisinde kalmam Kuranı ı Kerim de islamın tüm ayrıntıları var aradığım herşey mevcut hede fazlasıyla . dinimle arama ne hoca sokarım ne başka bişey çünkü bu devirde hocayla şarlatanı ayırmak çok güç .artı kendin söylüyosun adamın kendiyle kitapları arasında çok fark var diye o önce yazdıklarını yaşasın sonra başkalarına faydası olsun :) ayçiçeği gibi güneş nerden doğarsa o yana bakmasın

0|0
    0|0
    • Ben Cenneti anlatan bir kitabı vardı yüzeysel olarak baktım. Hep kuran'dan ayetler var. Sanırım onun tefsirlerinden falan bahsediyor. Risale-i nur külliyatından falan faydalanmış. Bunlar da kur'an hakkında raporlar açıklamalar içerir. Ortada hocayım diye geçinenlere göre bu adam bence kendini saklamıyor. Olduğu gibi .Kafamızda hem dindar hem de süslü güzel paralı lüks insan profili canlanmıyor. Belki de bundan dolayı önyargımız.

• işte diyorum ya okuduğumu anlayabiliyorum Kuran Allahın sözleridir okuyup anlamak ise yaratıcıyla kulu arasındaki peerdeyi kaldırır direk anlayabiliyorken bu na çaba harcayabilirken araya neden bi başkasını sokayım ki zaten diyanet bu konuda tefsirde çıkarıyor kitaplarda yayınlıyor güvenilir bir kaynak varken hiç kafamı karıştırmam

• ben adnan hocayı ismail baki den takip ediyorum :))) bu arada güncellemene çok güldüm o tarz bir insanın yazdıklarını neden okuyayım yazdıkloarınadan önce kendisi etkilenmemiş etkilenseydi böyle mi olurdu uyanın yaaa

1|0
    0|0
    • Bu arada kitapları kendisinin yazdığından emin değiliz ki zaten kendisi yazmadığını ama onun adıyla çıktığını söylüyor. Kitaplar o kadar geçerli ki rahmetli erbakan hep bu kitapları okurdu,çoğu bilim adamı bu kitaplardan faydalanırdı o kadar boş olduğunu düşünmüyorum. Neden kanalda böyle davrandıklarını açıklamışlar.

link Belki tatmin edebilir bazılarını . beni fazlasıyla etti

• bu halkın % 50 sinin neden aynı partiye oy verdiğini iyi anlıyorum. din nedir ya dindarım müslümanım demek mi bunları dediğimizde haa birde birkaç kitap yazdığımızda dindar mı oluyoruz bunları deyip haksızlık yapabilir miyiz amerikadan gemi alabilirmiyiz ve etraftaki enayilerin din duygularını kullanabilir miyiz. bu mudur .cennet bu kadar ucuz mu yaa bu adam din hakkında methiye düzse ne işe yaramadıktan sonra

• Okumadım, okumam.

0|0
    0|0
  • Çocuklara hitap ediyor, bizden geçti.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kitaplarını okumadım. Youtube dan videolarına baktım , harun yahya sitesini ziyaret ettim. Söyledikleri güzel. Ama yaptığı şeyler bana tuhaf geldi.

Örneğin bir programında Masonları çağırıp , hepsi 32. dereceden , sohbet bile etti. Link şurada

link

0|0
    0|0
  • Motorcu Adnan, hahaha! Bence cübelli ahmet hocadan bile daha komik. Bence sinema filmlerinde oynayabilirdi. Ama yazar olarak ücubelikten baska bir sey göremiyorum.

1|1
    0|0
    • Senin burada bulunma ihtimalin

888 / 1000000

:)))

Bırakın bu ateist ayaklarını

Ölümü engelleyin

Yoktan var edin

Ondan sonra gelin :)))

• Dinimizi sokakta bulmadık çok şükür. Öyle kitaplar okuyup da dinden olamam. Ben o adama hoca bile demiyorum.

1|1
    0|0
  • yav bırak ALLAH için bu adam saçma sapan birisi nefret ediyorum soytarının biri

maşallah inşşallah eyvallah adamın bildiği 3 kelime

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Kardeşim madem çevirme neden ingilizce yayın türkçeden daha az? Onu geç, çevrilmişse kötü mü olmuş?İslamiyeti yanlış mı anlatmış?kaç kişi müslüman olmuş bu sayede. zaten bizim üniversitelerdeki kitaplarımız çoğu ingilizceden çevirme ne sanıyorsun ki? :) iktisat teorisini keynes yerine biz bulsak biz yazardık. Şayet çevrilmeyse ordaki müslümanlar yazmıştır bunu. şimdi tv gavur icadı kullanmayalım gibi bir şey oldu bu

link

link

• kitabnı okumadım ama iyi göbek atıyor,

0|1
    0|0
  • hoca efendi severler görüyorum :)

şimdi fethullah gülen ciler ve ahmet hoca sevenler gelir ha

1|0
    0|1
Yükleniyor...