Klasik müzik seviyormusunuz?

Ben özellikle bethoven dinlemeye bayılıyorum. Opera'da hoşuma gidiyor. Piyano canlı dinlemek vs. Bunlar hayatımın anlamı diyebilirim. Bu arada ailemde hiç kimse klasik müzik felan sevmez hatta sulalemde. Farklı bir insan olmaya çalışmıyorum, aslında bakarsanız bir insan nasıl gün boyunca pop müzik dinleyip ruhunu doyuruyorsa. Benim içinde klasik müzik o ve hatta daha fazlası. Resim galerilerini bayılırım internetten yurt dışı ve yurtiçin de ki yerleri devamlı takip ediyorum. Tiyatroya hayatımda hiç gidemedim ama bir gün bu tür şeylerden hoşlanan kız arkadaşım veya erkek arkadaşım olursa birlikte kesinlikle gitmek istiyorum.Çok fazla arkadaşım yok, doğrusu itiraf etmek gerekirse bir tane arkadaşım var ve bana yaverlik eden hayal dünyam. Belkide içinden çıkmak bilmediğim bu kabuklar sebebiyle olmuyordur. Fakat ben böylede mutluyum yirmi üç senede hiç değişmeye çalışmadım, gerçekci düşünürsem değişmeyi de düşünmüyorum. Ama bugüne kadar çevredem bu tür şeylerde hoşlanan, anlamasada sadece hoşlanan bir kişi bile göremedim. Sadece merakım sebebiyle soruyorum belki bu sanal platformda o kişi/kişileri görebilirim... Marjinal bir karateristtik özellikle karıştırılmamasını rica ediyorum.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Vay be!

Aramızda marjinal görünme çabasına ilişmeksizin gerçekten sanata değer veren insanlar olduğunu bilmek sevindirici.

Sinemayı hiç sevmeyen bir insan olmama rağmen tiyatro her anlamda ilgimi çeker. Fakat günümüzde tiyatroya gidecek arkadaş nerede...
    Klasik müzikte piyanodan ziyade yan flüt seviyorum, dinlerim.

0|1
    0|0
    • Haklısınız, sinemayı söylemeyi unuttum. Zaman buldukça gitmeye çalışıyorum. Tabi buda senede iki veya üç'ü geçmiyor. Yan flüte bayılırım. Geçen sene Boğaziçi Üniversitesinin verdiği konserde bir hanımefendi, kulağımın 'tin'ine festival yaptırdı diyebilirim. Çok memnun oldum. Umarım sizlerin sayısı çoğalır.

Kızlar Ne Diyor 1

• klasik müzik ben de severim. tiyatro yapıyorum izlemeyi de severim. insanlar entel dantel bişeyler diyolar ama zevk meselesi. dubstep dinliyip survivor izliyceğime entel olurum daha iyi 8)

0|1
    0|0
    • Tebessüm ettirdiğiniz için teşekkür ederim. Doğrusu günümüzde özellikle Türkiye'de entelektüel olarak tanımladığımız grubun içersindeki çoğu kişi çok elitist ve şımarık davranışlar halinde. Doğrusu, buda beni huzursuz ediyor.

• çünkü onlar o "entel kişi" imajını yaratma peşindeler, insanlar da her klasik müzik dinleyeni öyle sanıyo

Erkekler Ne Diyor 4

• Nino Rota :)

0|1
    0|0
  • Johnny Sins- Biliyorum Evlisin (Video Klip 2014) :DFG:HJ

https://www.youtube.com/watch?v=NdFhIPZyaXs

0|0
    0|1
  • Ben çok severim sakinleştiriyor insanı kesinlik ancak hepsini dinlemem. Aşagıdaki 2 kğ agır basıyor.

Bach - St. Matthauspassion
    Vivaldi - Winter
    Beethoven- Moonlight Sonata

0|0
    0|0
  • klasik müzik dinleyince uyuyasım geliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...