Sınıf öğretmenliği okuyorum çocuklara "m" harfini anlatacağım nasıl anlatacağım?

Aranızda sınıf öğretmeni olan varsa beni yönendirebilir mi?İlk önce görsellerle mi başlayacağım ses mi vereceğim yoksa direkt olarak harf mi öğretilir?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• ulan alt tarafı bir soru sormuş, adam akıllı yardım istemiş.

mezun değil işte daha okuyor ve staj yapıyorlar. bunu bilmiyorsun cahil cahil kızı suçluyorsun.

hayır ne diye üzmek istiyorsunuz ki birbirinizi?ne gerek var?

sırf şuraya gelip abuk subuk yorum yapacağına hiç yapma. parazit gibisiniz. sizin sorularınıza geliyorum bekleyin.

4|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• bakın bu msa kelimesindeki baş harf M :) ODUNCU cevabı oldu biliyorum

0|0
    0|0
  • ya bende öğretmenlik okuyorum.staj yaptığın okulda dersin hocası hiç yardım etmiyor mu?sınıfla sen başbaşa mı kalıyon?yine senin işin iyi.bebelere ders anlatıyon.bende gelecek sene staj yapacam.benim işim zor liselilere ders anlatacağım.sınıfla başbaşa bırakılırsam yandım.

0|0
    0|0
  • Göster - İşittir - Yaptır

sadece senin sorunda değil hepsinde işe yarar

0|0
    0|0
  • martı yapacaksın arkadaşım eski den yani taaa sen onların yaşındayken kuş çizerdin ya resim defterine onlara da o mantıkla öğreteceksin...

0|0
    0|0
  • Bana önce harfi ögretmişlerde sonra ses vermişlerdi :))

Gerçi ilk okul hocamın birazcık garip birisi olduğunu düşünürsek bir şey de söyleyemeyiz :))

0|0
    0|0
  • n yi anlat sonra 2 n yi yanyana çiz de m yi anlat falan filan. İlkokulda öyle öğrenmiştik biz :)

0|0
    0|0
  • sen orijin olarak hangi bölümden mezunsun?

0|0
    0|0
  • "n" harfini anlattığın gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• okulda zaten nasıl anlatacağının eğitimi verilir

2|0
    0|0
  • 1.sınıflar için mutlaka okuma setleri aldırmalısın.Velilerle konuş bir an önce temin edin, setler yönlendirir seni, öğretmen kılavuz kitabı da var setin içinde.

1|1
    0|0
  • sıbıf öğretmenliğini bitirmiş olan sensin biz nerden bilelim?.Ayrıca hangi üniversiteden mezun söylede tercih etmesin boşuna kimse..Öğretmende eğitimi bu siteden öğrenecekse çocukları kimlere emanet edelim.Siteyi küçümsemiyorum kimse yanlış anlamasın.Benimde yeğenim anaokuluna başladı bu sene bir şarkı öğrenmiş.

Atatürk yoktu

Düşman çoktu

Atatürk geldi

Düşman gitti

Bu güzel yurdu bizlere verdi.

Bu şarkıyı söyledi.Atatürk kim diye sordum aldığım cevap Düşman .:D

Oha yani çocuğa şarkıyı öğretmişsin Atatürk2ün kim olduğunu öğretmemişsin sonra vay efendim gençler nereye gidiyor..Öğremenler nereye gidiyorsa genclerde oraya gidiyor.Gizli kullanıcı arkadaş kusura bakma diplomana yazık..Küsme ve darılma..

0|1
    5|3
    • sınıf öğretmenliği okuyorum diyor.yani mezun değil.stajyer öğretmen.anladın?

• soruda sınıf öğretmenliği okuyorum demiyor nasıl anlatırım diye sormuş.Demekkiş öğrencilere ders veriyor mezun olmadan öğrencılere nasıl ders veriyor ayrıca sana ne oluyor?Fedaisi sen misin.

• Martının kanatlarını çiz. Bu arada ilk harfi renkli kalemle belirt.

0|0
    0|0
  • bunun eğitimini fakültende alacaksın elbette, ama eğer ödevin "m harfi nasıl anlatılır?" ise,

m harfi "me" diyerek değil de "mmmmm" sesi çıkararak öğretiliyor yeni sistemde. m ile başlayan türlü nesne resimleriyle de destekleyebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...