Gizli sorulara cevap..

arkadaşlar soru niteliği taşımayan şeyler siliniyor,geçen gün kafam karışıkken şiir tarzı bişey yazdım silinmiş halbuki çok güzel bir yazıydı neyse, buradan bundan sonra gizli sorulara cevap vermeyeceğimi bildirmek istedim. siz gizli sorulara cevep veriyormusunuz, yoğunlukla gizli cevap hakkınızı kullanıyor musunuz? şeklinde bir soru sorayım da bu da silinmesin..

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Burası paylaşım sitesi değil, doğal olarak soru içermeyen her şey kaldırılıyor.

Hiç gizli cevabım yok, soruları cevaplarkende kimin sorduğuna bakmıyorum. Önemli olan içerik.

0|1
    0|0
    • aynı şekilde yazılar bölümü de açılsa daha iyi olur muş,o zaman.

• Siteyi tam olarak incelememişsiniz. En yukarda Sor, Cevapla, Yarışmalar ve Yazılar var. Tabi size ait bir yazıyı paylaşabilirsiniz, alıntı olmamalı.

• yazılar bölümü çalışmıyor, daha sonra tekrar deneyin yazıyor.alıntı yazı yazmam, alıntı hayat yaşamam..ama tekrar bir daha bakayım.saol

Kızlar Ne Diyor 4

• Bazı cevaplarımı giziliyorum.Sorulara baktığımda soruyu soranın bile kim olduğuna bakmıyorum.Zira soruyu soran değil içerik beni ilgilendiriyor bu durumda gizli mi değil mi oda pek umrumda değil.İstisna sorular hariç..Bazı gereksiz sorularda bile gizlemekte bir ahmaklık göstergesi..

0|1
    0|0
  • Gizli cevap fazla vermiyorum. Gizli soru soranlar genelde kompozisyon yazıyor o yüzden onlarada cevap pek vermiyorum.

0|2
    0|0
  • Bu bilgilendirme iyi oldu. Daha da gizli soru sormam yeminle.

0|1
    0|0
  • gizli kullanıcılara karşı bi garezim var evet.pek cevap vermiyorum onlara.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• doğrudur

tam bir muamma söylediğin konu

0|2
    0|0
  • özel birşey olduğunda insanların gizli soru-cevaplarını yadırgamıyorum ama normal konularda insanlar gizleniyor nedense.

bende ne gizli cevap var ne gizli soru.

0|1
    0|0
  • Gizli sorum ve gizli cevabım yok

0|1
    0|0
  • Cevap veriyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...