Bir Romantik Film Arıyorum Yardım Edebilir misiniz?

Lanet olsun ki izleyip, adını unuttuğum ama şimdi tekrar izlemek istediğim bir film var. Konuya geçiyorum.
Film romantik bir film ve filmdeki bayan oyuncu erkek oyuncudan yaşça büyük. Filmimiz de bunu konu alıyor. Bu orta yaşlı bayan modellik yapan genç bir erkekle çıkmaya başlıyor ve olaylar zamanla sarpa sarıyor. Kadının bir de kızı vardı sanırım. Başroldeki bayanımız sarışın bir bayandı. Film kesinlikle Türk yapımı değildi ve Amerikan-İngiliz yapımı olduğunu da sanmıyorum. Fransız olma ihtimali yüksek.
Sorum şudur ki, buralarda o filmi izleyen ve adını hatırlayan bir Allah'ın kulu bulunuyor mu? Çünkü son bir haftadır ben de Google da durumumuzdan müzdarip ki artık kendisine "Kendinden genç erkekle aşk yaşayan orta yaşlı kadının romantik komedi filmi" gibi saçma şeyler artmaya başladım. Lütfen bilen söylesin, gözüm açık gitmeyeyim.

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Notebook güzel film

0|0
    1|0
  • güzel kız :) sana sevginin gücünü tavsiye ederim :) defalaca izlesem de bıkmam bu filmden :) ayrıca romantik filmlerden hoşlanıyorsan birlikte takılabiliriz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...