Islami Araplardan daha iyi bildigini idda eden Türk milleti :D?

Merhaba.

Dünyanin hicbir yerinde Seriat uygulanmiyor , Seriat Osmanli ile bitti diyebilmek icin bir kisinin gözleri nekadar kapali olmalidir?

Nedir bu türkiyeli Seriatcilarin cektigi cile?

Siz Kurani okumadiginiz halde, Seriati, ana Dili Arapca olan, Islam ile dogan büyen insanlardan daha bildiginizi nasil idda edebiliyorsunuz anlamis degilim :D

Seriat taslamak, cehalet, kirbac , cinayet ve vahsiyettir arkadaslar.
Seriat sizin hosunuza gitmiyor diye adamlara onlar gercek Müslüman degil diye iftira atmayin.

Osmanlininda o Arap ülkelerinden bir farki yoktu, Osmanlida fakirlik, Ahlaksizlik ve cehalet icindedi.
Gercekleri kabul edin artik, kendinizi avutmayin, sizin iyiliiniz icin konusuyorum :D

Siz Islami Araplardan daha iyi bildigini idda eden Türkler üzeri ne düsünüyorsunz `?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Araplar - Pis ve tam bir avanaklar..; )

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şeriat Kuran'ın yasalarıdır ve Kuran'a göre cinayet en büyük günahlardan biriyken nasıl şeriat vahşet dini olsun? ilk ayrti "Oku!" olan dinden cehalet beklemek de ayrı saçmalık. Sen çok mu akıllısın?

0|0
    0|0
    • Konuyu Cinayete nasil getirdin? Ama buyur Cinayet konusuna gelelim.
      Araba sürüyorsun, arabanin önüne bir cocuk kosuyor ve sen ezip öldürüyorsun.

Tabiki üzücü birsey dogru, ama sende suc yok. Seriat kanunlarina göre ya kan parasini ödersin ya da Idam edilirsin.

Bumu adalet?

Ve Seriat altinda bircok masum insan öldürülür. Seriat altinda Cinayet serbestir yeterki Islam adina yapilsin :)

• Benim dediklerimin hepsi dogru. Ama cehaletten sen farkinda degilsin :)

• neye göre doğru?

• ne saçmaladığını anlamaya çalışıyorum şahsen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sibel Üresin 'den kopyalanmış bir metin

0|0
    0|0
  • islamin kuralarının uygulandığı yer suudiarabistandır
    diğer ülkeler genelde mesheplerin etkisindeler

0|0
    0|0
    • Senden benden çook lüks içinde yaşıyorlar. Bir düğün yapıyorlar 100 koyun kesiliyor pilavlar vs. yarısından fazlası çöpp. Her evde hizmetçi var mutlaka. Bindikleri arabaları söylememe gerek yok. Arkadaşa göre o kadar zenginler ama tek bir fabrika yok :) 5 yaşında ki çocuğa söyle "fabrika neden yok" der ama olsun. Mutavaa (polis) zoruyla namaz saati camiye götürülüyorlar...

• ooo tam bana göre ülkeymiş:)
      namazımıda kılarım iyi para biriktiririm
      siz burada asgeri ücreti düşünüp
      65 yaş emekliliği bekleyin
      5 sene sonra ölüncede b*k yoluna

• "Seriat taslamak, cehalet, kirbac , cinayet ve vahsiyettir " diye bişey yok.
    "Osmanlida fakirlik, Ahlaksizlik ve cehalet icindedi" diye bişey de yok. Tarihi iyi araştırırsan göreceksin.
    Türkler olarak İslam'ı Araplardan daha iyi bildiğimiz gibi bir iddia yok

0|0
    0|0
  • Sen içimizdeki araplardansın heralde?

0|0
    0|0
    • Ben irkci olmaya calisiyorum. Irkcilik cok kötü birseydir. Ama ne bileyim, bu Araplari birtürlü sevemedim onlardan nefret ederim.

Hayar Arap degilim, cok pis bir millet.

• Sorun, aklının kalitesine dair yeterince bilgi ve fikir sunuyor bana. Bu kalitedeki bir zeka ve birikim, muhatabım olamaz...

0|0
    0|0
Yükleniyor...