Müzik önerileri yapabilir misiniz?

Merhaba, bana yabancı veya türkçe müzik önerebilir misiniz? Özellikle platonik aşk şarkıları ya da buna benzer şarkılar olabilir. Pop, rap ve arabesk hariç her şeyi dinlerim. Şimdiden teşekkür :)

Güncellemeler:
Özellikle jazz veya blues tercihimdir. Eğer iyi çalanlar varsa klasik müzikde olabilir.

0|0
7|12

Erkekler Ne Diyor 11

• Öncelikle insanların Rap müziğini ön yargılı davranıp, dinlememesi sinirimi bozuyor. Örneğin bir aşk şarkısı olarak Red ft. Kamufle - Başka şarkısını dinlemeni istiyorum. Hadi bu saçma geldi diyelim, tamam. O zaman Taladro, Sancak falan dinle. Onlar aşk şarkıları yapıyorlar. Rap dinlemekten utanmak kadar saçma bir şey yok. Adam, 25 yaşında, Rap dinlediğini söyleyemiyor. Sinirimi bozuyor bu. Aslında bütün suç Medya'da, Rap'i nasıl yansıttıkları da ortada. 5-6 yıldır rap dinliyorum, gayet de düzgün sanatçıları var. Daha fazla uzatmayayım bu konuyu. Yabancı şarkı olarak dinleyebileceğin 1-2 isim vereyim : Adele ( biliyosunuzdur büyük ihtimal ) , Damien Rice , Chet Faker , Lindsey Stirling, John Legend

Bir de youtube'da "Sofar Sounds" adında kanal var, orayı da incelemenizi tavsiye ederim..

0|0
    0|0
    • Öncelikle geç yazdığım için kusura bakma :D fakat rap bir müzik değil ritimdir daha doğrusu ritim eşliğinde söylenilen şiirler denilebilir müziğin amacı karşıdakine sesler aracılığıyla duyguları iletmektir fakat zaten sözler olunca durum değişiyor müzikten çok edebiyatta denilebilir rapi aşağılamıyorum fakat rapi sevmiyorum

• elvin bishop - fooled around and fell in love
    marvin gaye - aint no mountain high enough
    chain of the gang - sleepwalking
    10 cc - im not in love

0|1
    0|0
  • xCortu - Evlerinin onunde ucan minik serceler

0|0
    0|0
  • Ben nostoloji severim : badem sen ağlama
    Murat kekilli salını salını
    onur koç sorma ne haldeyim...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Daniel Powter - have a bad day. Klibide güzel.

0|1
    0|0
  • grup yorum/dağlara gel

1|0
    0|0
  • Pop rock ve arabesk dışında ne kaliyor ki doğru düzgün

0|0
    0|0
  • Gökhan Türkmen-Sen İstanbulsun

0|0
    0|0
  • Passenger- Let her go