Gerçek hayatta da var olsalardı...

keşke gerçek hayatta da bunlar var olsalardı dediğiniz varlıklar var mı? vampir, kurt adam, süpürgeli cadı ya da daha sevimli şeyler mesela şirinler gibi.

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• görünmezlik olsaydı çok güzel olurdu kötü amaçla kesinlikle kullanmayıp tek hedefim var onu yapardım sorma söylemem :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• o değil de ninja kaplumbağalar diye bişey vardı yahu.adam kaplumbağa gibi hantal bi hayvandan dövüş ustası yaratmış.sopa kılıç eline ne geçerse.insanlarda değişik bi hayal gücü var ne içti acaba bunları düşünmeden önce :/

2|0
    0|0
  • şirinler olsa na yapacak ki bir insan o küçücük şeylerin kimseye bi hayrı da dokunmaz

1|0
    0|0
    • sen hangi varlığın gerçek olmasını isterdin?

• başka şeyler de var. batman, süperman, flash, maske, hulk, king-kong...

• ha bak süper kahramanlar olabilir ama süper kahramanların dişileri olsun.batgirl,supergirl,she-hulk,queen-kong(gerçi sondaki süper kahraman değil ama o da olsun) neden dersen dişi ve güçlü varlıklar hep çok ama çok çekici gelmiştir.

• vampir eski kültürlerde vardır 600 yıl yaşarlar wicca yani cadılar şuandada vardır şirinler çizgi flim abartma hayaletler bile vardır çünkü astral seyahat yaparken ölüp şuanda etrafta dolanan hayaletler var

0|0
    0|0
  • Süpürgeli cadılar var zaten.. :D

1|0
    0|0
  • Rorschach olsaydı hoş olabilirdi

1|0
    0|0
  • Casper; sevimli hayalet!

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Şöyle birşey olaydı,her gün gönüllü kanımı verir idim:

link

link

link

1|0
    0|0
  • Hepsinin olmasını çok isterdim.

1|0
    0|0
  • Vampir ya da cadı olurdum kesin. Küçükken vampirlerin var olduğuan körü körüne inanırdım herkes "yok,saçmalama artık bize inan" derdi ama ben hep vampirlere inanırdım :D

1|0
    0|0
  • kinder süpriz yumurtadan cıkan sirinler canlansa ne güzel olurdu. birebir kopyası yahu. pek sevimliler. koleksiyon yapıyorum.

1|0
    0|0
  • duffy duck. olsaydı keşke, çok sevdiğim bir çizgi karakter.

1|1
    0|0
  • kurt adam gerçek hayatta var <3

1|1
    0|0
  • süper kahramanlar olsaydı keske superman gibi :(

1|0
    0|0
  • fısıltıdaki patch karakteri var olsaymıştı iymişti

1|0
    0|0
Yükleniyor...