Grafik ve fotoğraf bölümünde okuyorum isteksizim resmim iyi değil bölüm değiştirsem iyi yapmış olur muyum?

ben resim güzel çizemiyorum hemde isteksizim zorunlu olarak bu bölüme girdim bu halde mesleğimi hiç yapamam zaten resimim iyi değil birde isteksizim. bölüm değiştirsem iyi yapmış olurmuyum yoksa devammı et dersiniz ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• sevmiyorsan baştan degiştir zaten başarılı olamassın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ne yapmak istiyorsun ileride, belki burda aldığın eğitim ileride işine yarayabilir,pozitif alternatifleri konuşalım

0|0
    0|0
    • ben uçak hostesi ve polis olmak istiyodum ama olmuyo. kararsızım .

• olmuyo derken..polisliği geçtim de hosteslik için biraz ingilizce yeterli ben hostesliği tuttum bak..?

• artık herşey bilgisayarda yaa. hala elle çizim mi var :))

0|0
    0|0
  • istemediğin yeri bırak başarılı olamazsın

0|0
    0|0
  • hayallerinin peşinden git :=)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İstemediğin şeyi yapmakta biraz düşünceli davranmalısın. Belli ki önünü göremiyorsun. İlgili kurslara gitsen, katılsan ufkun açılır, genişler, fikrin değişebilir.

0|0
    0|0
  • Sevmediğin bölümde okuma tabii , bunun geri dönüşü zor olur. Diğer yandan da grafik bölümünde iş bulman da sorun olmazdı.

0|0
    0|0
  • istemiyorsan değiştir bence

0|0
    0|0
  • Resim yeteneği bende hiç yok ve cin aliler var allahtan:)

0|0
    0|0
    • aynen ya sonuçta resim yeteneğim yok bu bölümü okursam bir işe yaramaz yani bu meslek mimara kadar gidiyo resim yeteneğim olmadıktan sonra olmaz bu meslek

Yükleniyor...