Kitap zevkine guvenen Arkadaslar bir Bakabilirmi?

Su aralar okudugum kitaplardan ben etkilenmiyorum basit geliyo etkisinden cikamayacagim bir kitap istiyorum piskolojk olabilir bilmiyorum oyle bir kitap var mi

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• genc wertherın acıları. yayımlandıgı donemde yaklasık 3000 kısının okuduktan sonra ıntıhar ettıgı rıvayet edılır. hatta bır donem almanya da romanın kahramanı gıbı gıyınen ınsanlar turemıs. kucuk ınce bır kıtap ama ben okudum ve cok begenmıstım

0|1
    0|0
  • Gounelle in bir kitabı vardı bakıyım bulabilirsem yoruma atarım :)

0|0
    0|0
    • Gounelle- tanrı daima tebdili kıyafet gezer psikolojik tarafı ağır basan bir roman istersen okuyabilirsin

• Wardır tbıkı google amcaya bı sor

0|0
    0|0
  • Ufak şeyleri dert etmeyin , kısır bir kitap gibi gelebilir ama benim hoşuma gitmişti bakabilirsin

0|0
    0|0
  • 16,50 trenı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Olasiliksiz
    zar adam
    şibumi
    bir cinayetin psikanalizi
    bunlari bir dene. Ben severek okudum.

0|1
    0|0
  • Psikopat, Sadist, Sırçalan, Aynı Yıldızın Altında, Son Kurban. Hepsi bir mükemmel

0|0
    0|0
    • Sadist nasil bir kitap okudun mu

• Kitaptaki sadist adam her kadını nefesi kesilene kadar iskence etmeye bayılıyor. Acıdan haz alıyor, fanteziyi işkenceye çevirip azap çığlıklarını duymaktan zevk alıyor. Bunlar akıl sağlığı yerinde olmayan birinin özellikleri. Aslında çevdede yaşayan sıradan biri gibi duruyor. Ama sadece fiziksel olarak yaşıyor, bilinç altında ise bambaşka sadist biri. Adamın karısı gözlerinin önünde öldürüldüğü için acısını kadınlardan çıkartıyor. Her gün başka bir kadını Victor isimli rus adama her gün yeni bir kadın yakalatıp, cehennem işkencesini yaşattığı evinin bodrum katına hapsediyor. İşkence ve ölüm sahneli filmler çekerek saygınlık kazanacağına inanıyor Wong Lee. Kurbanlarına acı çektirmekten haz duyuyor, bu acıları mutluluk ve tatmin aracı olarak kullanıyor. Şehvet uğruna kurulan bu yeni dünyada hayatta kalanlara artık hiç bir şey aynı olmayacaktı. Herkes bir kurban, herkes acı çektirilmeye mahkum, herkes güzelliğinin bedelini ödemek zorundaydı. Uzun oldu biraz ama neyse.😄

• Tesekkur ederim alicam bu kitabi

• Elbette

0|0
    0|0
Yükleniyor...