Şiir yazan var mi?

ya arkadaşlar şiir okumayı dinlemeyi falan çok seviyorum yazmayı da çok istiyorum fakat olmuyor iki kelimeyi yan yana getiremiyorum yazanlar nasıl yazıyor ben de istiyorummmm

0|0
3|16

En İyi Kız Görüşü

• Şiir yazmak isteyince yazılabilen bir şey değildir. Duygu ister hissiyat ister ve belki biraz yaşanmışlık ister kolay iş değil

0|0
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorm bende yazıyorum aslında bir şeyler ama amatör buluyorum ya da uygun ortamı bulamıyorum. siz yazıyorsunuz heralde ne yapmam gerekiyo?

• Ben teşekkür ederim ;) şiirlerimi herkesle paylaşmıyorum normalde ama sizin gibi azimli şiirsevere yardımcı olabilirim. Mesaj atın isterseniz bir bakalım :)))

• Iyi niyetinize bin teşekkür 😋

Erkekler Ne Diyor 16

• Güzel şiirleri okumayı severim. Kendimde yazıyorum

1|0
    0|0
  • Genelde sessiz sakin bir zamanda şiir yazarım. Yani kendi kendimle kaldığım bir vakit. Gece saatleri daha iyi oluyor. ya da sabahın ilk ışıkları. Aklımdan geçen her şeyi bir kağıda dokuyorum sonra onları derleyip topluyorum. Eğer eksik bişeyler hissediyorsan aklına bişeyler gelmiyorsa müzik açarak düşünmek de fayda veriyor

0|0
    0|0
    • Hmm denicem ya aslında birkaç bir şey yazıyorum da çok amatör duruyor

• Yeni başlıyorsan normaldir. Amatörde olsa yazdıklarını sakla. Sonra ilerde yazacağın güzel şiirlerine ilham kaynağı olacak :)

• Peki teşekkürler

• Şiir yazayım diye yola çıkılınca şiir yazılmıyor, o duyguyla kelimeler dökülmesi lazım kalemden, ufak tefek bende yazıyorum kendimce.

0|0
    0|0
  • Ben yazıyorum arada bir. Yazmak için birşeyler yaşaman gerekiyor.

0|0
    0|0
  • @BitterSweety

0|0
    0|0
  • Ben yazıyorum şiir, tabi yazmak için bir şeyler olmuş olması gerekir. Ya ufkun açık olacak, bu işlerden anlayacaksın ya da felsefe yapmayı deneyen maymun gibi saçmalayacaksın. ya da hem ufkun açık olacak hem de bir şeyler yaşamış olacaksın ki güzel bir şiir yazabilesin. Ben, elimden geldiğince, saçmalamadan en iyisini yazmaya çalışıyorum..

0|0
    0|0
  • Sevip sevilememe duygusunu yasaman lazım, hayallerinin duslerinin suya dusmesi lazım, tek tarafli sevgiyi bir tatman lazim once. Sonra gerisi kendo geliyor zaten :)

0|0
    0|0
  • Kitabi birakin #şiirsokakta.

0|0
    0|0
  • Arada kendimce karalarım birşeyler.. O anki duygularını falan yazıyorsun işte..

0|0
    0|0
    • Tabi o Şekil yazıyorum ama amatör kalıyor 😒

• Kesinlikle

• Huzur şiirde :))

• bana mesaj at sana yazdıklarımı paylaşayım

0|0
    0|0
  • yaklasık 1000 tane yazdım şimdiye kadar , güzel olduğunu da söylerler

0|0
    0|0
  • adını yaz.

0|0
    0|0
  • bir sevdigin varmi?

0|0
    0|0
  • Şiir okumak dinlemek yazmak ruhu ne kadarda güzel dinlendiriyor

0|0
    0|0
  • Yaziiiiiiik daha şiir yaşamıyor

0|0
    0|0
    • Şiir yazmak kolay iş değil bir kere öyle iki kafiyeli kelimeyi yan yana getirmekle olmaz yoksa o kadar yazmayı biz de biliyoruz çok iddialısın heralde paylaşta görelim sen nasıl yazıyosun.

• Pek değil

• Hissediceksin oncelikle. birazda duygu yuklu biri olman lazim

0|0
    0|0
    • Öyleyim aslında

• Sen çıkarsan olmaz mi?

• Sen cikar hemen gizli ol tekrar 2 dk

Kızlar Ne Diyor 2

• bi' zamanlar yazardım

0|0
    0|0
  • yeteneksizim o konuda