Kitap önerir misiniz?

İyi geceler arkadaşlar yeni bir kitap alıcam yarın ama bu sefer nasıl bir kitap alsam bilemiyorum önerebileceginiz var mı kısa konusu ile birlikte yazar mısınız? Teşekkürler..

Güncellemeler:
Güncel

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Cengiz Aytmatov - Elveda Gülsarı. İnan bana oku pişman olmazsın. 2. Kez okumaya başladım.

0|0
    0|0
    • Aytmatov'un bir çok kitabı güzeldir. :) Ben de benzer şeyler önerecektim.

• Aynen öyle. Aytmatov candır. Atsız'in eserleri de çok iyidir yalnız.

Kızlar Ne Diyor 3

• Hakan gunday-Az :) nedret gurcan-izmir de 3gun ve 1 gece, yazarini unuttum ama bir de bin muhtesem gunes var :) Muhtesemler. Ama en onemlisi Az. Hakan gundayin kinyas ve kayra kitabinida tatmalisin. Hepsi benim dönüm noktam oldu. Nedret gurcan kitabiyla romanlarin nasil kendi dunyasi oldugunu kesfedip, kitaplar dunyasina acildim :) hepsi farkli guzel hikayeler.. kesinlikle tavsiyem :) ama ben kutuphaneden okumani tercih ederim :)

0|0
    0|0
  • oğuz bal erkek dublajı nı tavsiye edrim

0|0
    0|0
  • tanrı daima tebdili kıyafet gezer
    anlatılmaz okunur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• tarih seviyorsan Alamutu öneririm nasıl bittiğini anlayamazsın ama sevmiyorsan elini sürme (sevmeyen arkadaşlarım kitabın ölümüne sıkıcı olduğunu söyledi) konusuna gelince Hasan Sabbah ve suikastçilerini anlatıyor
    bir de Alamut'a Dönüş var onun da nasıl bittiğini anlamadım

0|0
    0|0
  • rüzgarın adı biraz fantastik kurgu ama kitap bir harika serinin 3. kitabını milyonlar bekliyor

0|0
    0|0
  • Harper leee bülbülü öldürmek. Anlatmak zor olur istersen netten araştır

0|0
    0|0
  • Eski sevgiliden kalan bir yara, yenileri geldikçe o yara kanıyor.
    Kahraman Tazeoğlu 'YARALI'

0|0
    0|0
Yükleniyor...