Bir insanın müzik türü onun kişiliğini yansıtır mı?

Bir insanın müzik türü onun kişiliğini yansıtır mı? Yani açıklamak gerekirse hoşlandığım bir çocuk var çok efendi birine benziyor ama faceb. profiline baktım profilinde heavy metal müzikler paylaşmıştı ve için komik yanı şarkının adını yazıp kalp koymuştu.Satanistte bizden mi gizliyo falan diye triplere girdim.Bir şeyler söyleyin lütfen ağlayayımmı güleyimmi bilemedim :D

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• müzik türünün insanı şekillendirmesi insana bağlıdır. kimi sadece bir kaç türü bilir ve gerçek müziğin sadece onlar olduguna inanır o müzik kültürüne göre yaşamaya çalışır. kimi de yeryüzündeki tüm türlere ilgi duyar,dinler,araştırır bilgi sahibi olur ama kendini bir kalıba sokmaz.

0|0
    0|0
    • Ergense? :D :((

• ergense yapcak bir şey yok o kafadan kurtulmasını beklemekten başka.

Erkekler Ne Diyor 21

• Uzaktan yakından alakası var ama tamamen yok mesela bir insan ömrü boyunca arabesk dinlememiştir bir gün kafası esmiştir açıp dinlemiştir yada tam tersi rap ile alakası olmayan birisi merak ettiğinden dinleyip beğenebilir ama her zaman aynı tarz şarkılar dinliyorsa az çok kişiliğini yansıtır.

0|0
    0|0
  • yansıtır genelde

0|0
    0|0
  • müzikle insan nasil bagdastirilirki... simdi benim favorim emrah :) kücük emrah :) lakin murat gogebakana bayilirim murat bozuda dinlerim e bazen teknoda kulaga hos geliyor metali kulaga hos gelsin onada tabiyim :))) yani bence alakasiz

0|0
    0|0
  • Türkiye'de müzik türleri %70 özentilikten dinlendiği için çok kafaya takma derim. Ayrıca müzik türü= kişilik diye de bişey yok. Bi de niye her Rock- Metal dinleyeni Satanistliğe yakıştırıyorsunuz anlamış değilim; şeytana tapan adam müzik mi dinler lan?

0|0
    0|0
  • metal türleri ve satanizmin alakası yok.

heavy metal ile hiç yok yakınından geçmez.

alakası kuracaksan illa bilek ile şansını dene.

0|0
    0|0
  • :)) o ankı ruh hlını yansıtır dusunun bır ınsan 10 yasıyla 40 yasında aynı muzıgı dınlıorsa bu onun kısılıklı oldugunu gosstermez aksıne tam tersı olur her ınsan o ankı ruh halıne gore muzık dınler duygulu rep metal ne bılım ybancı turkce en guzelıde özgün ;)

0|0
    0|0
  • bana göre kesinlikle kişiliğini yansıtır.

-bu arada sırf Sagopa Kajmer dinliyorum diye benden ayrılan oldu abi olurda bu kadarda olmaz ki bide bana sormaz mı? ben mi yoksa sago mu ulan düşündüm... sago dedim o günden beri gülerken sol yanağım biraz seğiriyor bu kadar abartmamak lazım değil mi? ama

0|0
    0|0
    • Ergen bildiğin yakında hayatına ona göre yönlendirip yaşayacak diye korkuyorum zaten hayatımdan çıkıyor 4 ay sonra ömrüm boyunca görmeyeceğim 6 yıldır tanıyorum bu yıl aşk olacağım tuttu.Herneyse yaşı dolayısıyla değil mi aldığı kararlar geçici olabilir...mi?

• Uykusuzluğun verdiği etkiyle saçmalıyorum sanırım neyse iyi geceler :D

• hakkaten ya saat kaç olmuş saol sanada iyi geceler mi desem bilemedim şimdi neyse kendine iyi bak artık ne diyim!

• yansıtır. tek müzik türü değil, yaşanmışlıkları ve tavrı da yansıtır. okuduğu kitaplar, güldüğü espriler vs.

0|0
    0|0
  • kısmen ama tamamen değil müzik kültürü alaışkanlık çevreylede alakalıdır sen tüm çıkarımlarını müzik konusundan yapma

0|0
    0|0
  • yatsıtmaya yansıtıyor. doğru.

ama bir arkadaşım kafayı sıyırmış bir şekilde heavy metal falan dinliyor. gayet normal yani.

çocukta bir anormallik yok. birçok arkadaşım gibi standart.

0|0
    0|0
  • Evet yansıtır. Sürekli hareketli dinleyenler ; vurdumduymaz, önemsemz ve sorumsuz insanlardır. Duygusal dinleyenlerde; karamsar ve beklentisiz insanlardır. Müzik dinleyenlerin birçoğu ruh hastası yani.

0|0
    1|0
  • bence yansıtır arkadaşım

0|0
    0|0
  • bence yansıtır ..kendimden örnek vereyim ben duygusalım ve komik çapkın birisiyim müzik tarzımda slow ve yabancı hareketli şarkılar ..

0|0
    0|0
  • avrupada müzik kişilikle iç içe aslında,ama Türkiye'de durumlar farklı,önyargılı olmamak lazım,sakinleş ;)

0|0
    0|0
    • Korekuyorum birde erge davranışlarını ona göre şekillendirip yaşamaya devam ederse çok üzülürüm zaen bir yıl sonra hayatımdan çıkacak ömür boyu bir daha göremeyeceğim onu ancak ölürüm ben :(

• Cık olmaz kıyamam ben olmasamda düzgün bir hayat yaşasın istiyorum camiş gibi yiyip yiyip doymuyor zaten birde obez olsun ne güzel :( hem obez hem satanist...Büyüttüm olayı hemde çok :D Neyse boşver uykusuzluktan beynim durdu yarın uyandığımda ne yazmışım ben rezil oldum falan diyede gülerim iyi geceler sana :DDD

• tatlı rüyalar,yaşamaya devam et :D

• adam tarzını ortaya koymus daha ne

0|0
    0|0
  • metal dinleyenle satanistler arasında paralel bi çizgi yoktur.

0|0
    0|0
    • Yani? :((

• yani satanist sanıp triplere girmene gerek yok. benim de saplantı derecesinde sevdiğim şarkılar var ama satanist falan değilim. ufak şeylere takılıyorsun.

• İnsanın müzik zevki zamanla değişebilir ama kişiliği değişmez.

0|0
    0|0
  • elbetteki yansıtır bergen dinleyen bi lez veya gay gören var mı?

0|0
    0|0
  • bence alakası yok eğer öyleyse benim kişiliğim çorba olmuştu

0|0
    0|0
  • metal de hiç dinlenmiyor ki

0|0
    0|0
  • bebe böyle şeylere inanma. ama insanı ona göre şekillendirir.

0|0
    0|0
    • :(( bildiğin kedi kesecek bu

• Karışan yok sana,öyle değerlendiren sensin..rahat ol.

• Gene ön yargılar..ayarlarına bir bak derim..

Ha bu arada yorum yapmak demek,düşünceyi ortaya koymak demektir..bir çeşit hipotez.

Kızlar Ne Diyor 4

• Metal müziğin satanistlikle bir alakası yoktur..diğer müzikler gibi o da bir çeşittir.Maalesef öyleymiş gini empoze ediliyor..

Soruna gelirsek eğer,insanın dinlediği müzikler bir insan hakkında az çok fikir sahibi olmamızı sağlar.Önemli bir ayrıntıdır.

0|0
    0|0
  • ne satanisti ya heavy metal dinleyip satanist olmayan insanlar da var :) efendi bi çocukmuş hem :) ama ben müziğin karakteri yansıttığına inanırım.

0|0
    0|0

• Bir insanın müzik türü onun kişiliğini yansıtır

0|0
    0|0
  • Bence tam olarak yansıtma, her türden beğendiğim var mesela:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...