Korku filmi istiyorum korkudan uyuyamayacak kadar

Gençler sıradan korku filmleri istemiyorum böyle tuvalete gidemeyecek kadar korkmak istiyorum anladınız ? :) bu yaşta o kadar korkmam artık ama musallat, dosya 39 gibi ruhani şeyler söyleyin adam kesme biçme değil. ama izleyip korktuğunuz filmler lütfen ordan burdan kopyala yapıştır değil.

Güncellemeler:
sabah olacak çabuk olun gari :)

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Nefis bir uykuyu korku filmine değişiyor musun dostum şu an :D

0|1
    0|0
    • heyecan arıyorum dostum ne yapayım uykum yok :)

• Dostum buldum Paranormal activity 4 izle dehşet bir şeye benziyor :D link

• diriliş işlemiyor bana dostum izledim :) Paranormal activity 4 imdb puanı 4.5 çok düşük yahu kimse beğenmemiş :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Film izlemeyi severim ama korku hariç ne anlar bu insanlar korku filminden nasıl izlerler anlamıyorum

0|1
    0|0
    • heyecan :)

• Hahahah psikopat manyaklar:-D:-D

• güzel oluyor kız izle yatak sıcacık oluyor böle ohh sal gitsin :D

• Bulursan baa da soyle

0|1
    0|1
    • ben izlediklerimden söyleyeyim ? ben izlemediğim bişeyler arıyorum yanş :) musallat, dosya 39 izledin mi ?

• lanetlı ev yada semum veya dabbe

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sağlam bir kulaklıkla izle, daha verimli s*çtırıyor.

link

0|1
    0|0
    • imdb puanı pek yüksek değil dostum emin misin harbi korkar mıyım ?

• Dostum korkmadım pek. bazı sahneler biraz ürküttü anlık olarak. Filmdeki olaylar çok hızlı gelişiyordu macera niteliğindeydi biraz daha ruhani ve ürkütücü olmasını yeğlerdim :) bilmiyorum belki yaşım gereği korkmuyorum artık çocukken daha zevkliymiş korku film izlemek anlıyorum :)

• konsantre olacaksın çekirge başka yolu yok =) olmadı şimdi, aklımda bir film vardı ismini hatırlarsam öneririm.

• aynalar serisi ,ruhlar bölgesi ,içerde birtane vardı ama ismini hatırlayamadım şeker adam,eml sokğı seris, neydi o ya sansına küs

0|1
    0|0
    • elm sokağı kabusu çocukken çok korktuğum filmdi sonra büyüyünce tekrar izlemek istedim beni o kadar korkutan şeyi ve komedi gibi geldi :) aynalar 1 i izledim 2 yi izlerim bu gece. ayrıca ruhlar bölgesi youtubede fragman gibi birşeye baktım hoşuma gitti kadın adamı uyutuyor mu napıyor adamın ruhu çıkıyor heralde ikisini de izleyeceğim teşekkürler :) he bu arada aslında aradağım film korku olmalı musallat, semum gibi ruhani değeri yüksek bildiğin var mı başka harbi korkutucu ?

• peki eyvallah

• Ruhlar Bölgesi - Insidious bu güzeldi :)

• Semum kesin izlemelisin çok değişik bir şey yalnız aklına girerse karışmam.

0|1
    0|0
    • İzledim onu evet güzel bir film. semum, büyü, musallat bunlar güzel film gerçeklik sebebi var inaçsal olarak varlıkları kuranda geçiyor. bu yüzden daha korkutucu. hani ben insansı filmlerden korkmam ruhani olcak ve o ruhani şeyler de gerçekte varsa tamamdır :) çok film izledim izlemediğim birşey arıyorum semum, musallat gibi ruhani korku aklında bildiğin var mı başka peki ?

• Ruhlar Bölgesi - Insidious bu güzeldi

• Tamam bugün yada yarın gece izlerim not aldım.

• ben rec i tavsiye ediyorum genelde

0|1
    0|0
    • Bu gece Drag Me to Hell izleyeceğim sabah olmadan yarın da onu izlemeyi düşünüyorum sağolun

• rica ederim

• Long time dead - link - gerçek bir hikaye ve filmdeki oyunu deneyip gerçekleşen olaylar var

0|1
    0|0
    • vasat bir film dostum o izlemedim ama etkileyici görünmüyor sözlükteki yorumlar youtubedeki videoları ve imdb puanına bakarsak ortalamanın altında bir film korkutucu değil. sen en iyisi gece tek başına musallatı izle hissettiğin şe ne ise öyle film istiyorum işte :)

• klasik bir öyküdür gençlerin toplanıp ruh çağırması ve hepsinin ölmesi bunlar sıradan öyküler. etkilemez heyecan vermez korkutmaz o sıradan filmler aklında başka var mı peki önereceğin film ?

• O filmde yapılan olayı yap gerçekten geliyor boşa demiyorum neyse , al sana karanlık filmi link bu farklı bir film karanlıkta oluyor herşey

• kanka bence çık dışarda dolaş korkarsın zaten :D

0|1
    0|0
    • yaş 24 oldu korkuyorum dışarıda :) film de korkutmuyor ama biraz heyecan verirse ona da şükür :)

• yeme bizi :-)

• The Ring filmini seyret bence

0|1
    0|0
    • izledim onu dostum başka var mı aklında harbi korkarak izlediğin

• otel serisi

• 1 i izledim diğerlerini izlemedim onun neyse Kara Büyü bunu izliyorum artık sağolun

• fredy vs jason,

gothica

bunları izle, kabız olursun :D

0|1
    0|0
    • fredy vs jason +1

• fredy vs jason ? dostum bu komedi bence korkutucu değil insansı hareketler komik suratları ve isnan gibi dövüşmeleri ürkütmüyor insanı. hani ruhani değeri yüksek musallat tarzı birşeyler istiyorum aslında :)

• haklısın aslında fredy vs jason bakış açısına göre dediğin gibi olabilir ama gothica iyidir bak..başkaa ruhani, constantine var ama izlemişsindir herhalde..ne biliyim valla birsürü film var sen izlemişsindir o zaman söyleyeceklerimi filmlerle de aram iyidir ama türk yapımlarını izlemedim hiç..

• Paranormal aktivite! İzle 1 hafta psikolojik sorunlar yaşarsın o derece.

0|1
    0|0
    • imdb puanı düşün millet beğenmemiş :)

Yükleniyor...