Boş zamanlarımı nasıl değerlendirebilirim?

kendimi geliştirip gelecekte iyi yerlerde olmak istiyorum şu an hazırlık okudugum için günümün yarısı boş ve rahat geciyor fakat ben bos zamanımı degerlendirmek istiyorum. herhangi bi site dergi veya kitap farketmez.. önerirseniz sevinirim.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• hmm çok mantıklısın. keşke senin yaşında ben de böyle düşünseydim. biraz teşhis edip, altın reçete yazabilirim ama uygulayacağından emin olmalıyım. çünkü, heba olsun istemem algoritmamım. Reçetenin ilk maddesi: popüleriteden uzak dur. Popüler olan herşeyden, kültürden, müzikten, bilimimsi veya sanatımcı sahte dergilerden... Sahicilerine yönel... Bu daha başlangıç. Öte yandan Kıta Avrupası ekolü mü yoksa Anglo-Sakson bir birey mi olacaksın ona karar ver. Lise ve Üniverite kmliğin bunu belirler. Eğer kendin hakkında daha çok data linklersen ona göre bişi yazarım.

0|0
    1|0
    • soyle anlatayım.olaylara herkesten farklı bakmak isteyen biriyim ileride siyasetin içinde olmayı istiyorum.popüler olan seyleri ve dersleri bi arada yürütebilirim sadece oldugumdan daha iyi olmayı hedefliyorum fakat nasıl ve nerden baslayacağımı bilmiyorum.

• özele gel.

Erkekler Ne Diyor 6

• bence de kitap oku ... zamanımızın en büyük sorunu insanların kitap okumaması ... poullo chello okursan hem kendine hemde etrafındakine bulacağın cevaplar seni rahatlatacak ve huzurlu yaşamanı sağlayacaktır ...

0|0
    0|0
  • Bilim ve teknık oku araştır national geographic dergısıde ıyıdır,Fotoğrafcılık öneririm zevklıdır sonra elektronik seviyorsan pic devrelerle devreler felan yapabılırsın zevklıdır cook:)

0|0
    0|0
  • busuu nokta com dan dil öğren, her dilden kendini tanıtacak merhaba diyecek kadar öğren bence güzel bişiey:)

0|0
    0|0
  • yakınlarda bir yerde kaliteli insanlarn geldiği bir mekan varsa gir çalış iş deneyimi kazanırsın hayata hazırlanırsın para da kazanırsın...

0|0
    0|0
  • bölümün ne

0|0
    0|0
  • bir önerim yok saygılar sevgiler, iyi geceler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Canım kendini geliştirmek iistiyorsan dille başlayabilirsin bence önemli bir şey kitap oku ve film izle ama her şeyinde bir yolu vardır mesela kitap okurken önce yazarı tanı genelde eserlerindeneyi vurguladığını sonra kitabını oku sonra kitapla ilgili yorumlara bak filan. Film izlerken mesela yönetmeninden oyuncusuna senaristine her şeyine bak film izlemiş olmak için izleme yani. Atıyorum esaretin bedeli mesela izledin mi diye sordularında sadece izledim çok beğendim deme oyunculuklardan filmin içeriğine sonra ona benzer filmlere bak ki imdb'nin bu yönünü seviyorum. Sonraa bolca gez. Gez derken mesela İstanbul için örnek vereyim Galata kulesine gittiğinde tarihine bak fotoğraf filan çek ne bileyim öyle şeyler bunlar zaten zaman alır yani İnsanın kendini geliştirmesi belli bir süre için geçerli değil bir ömür boyu geçerlidir. Ve bunları yaparken de severek yapmak en önemlisi sadece gündemde ya da en çok izlenilmiş okunmuş ya da onun gibi şeyler için yapma kendi isteklerine zevklerine göre yap çok daha keyif alırsın bence :)

0|0
    0|0
  • hmadem hazırlık okuyosun yurt dışı eğitimi düsün erasmus falan

0|0
    0|0
  • Boleyn kızı serisini oku sene sonuna anca biter :D

0|0
    0|0
  • psikolojik kitaplar oku

0|0
    0|0
Yükleniyor...