Kızlar, bir düşünün kızlar ne dersiniz?

Evlendiğiniz kişi yasal bir derneğe üye. Bunu biliyorsunuz. Yalnız dernek sadece erkekleri kabul ediyor ve kendi bünyesinde konuşulanları yapılanları eşi dahi olsa kimseye açıklamamak gibi bir prensibi var. Bir düşünün aynı yastığa baş koyduğunuz eşiniz ya da diyelim ki erkek arkadaşınız kurallar gereği konuşamıyor..

Öncelikle aklınıza ne gelir ve tavrınız ne olurdu? Bu sorunun reelde bir karşılığı var kızlar yani kafadan uydurulmuş bir hikaye değil... Sizi aldatmadığına inansanız bu durumu kabul eder misiniz?

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Yakarım ulenn boyle derneğiii :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Herşeyini blmek isterim fakat yasal bir dermek kötü işlede uğrşamdığını sölerse sevgilim ona inanırım napcam çoğu insan boş yanılgılar yüzünden svediğini kaybediyor niye böle bir hataya düşümki hem kötü bişeyse öğrendiğimde ayrılırım

0|0
    0|0
  • yasalara uygun olsa olmasa asla öyle şeylere üye olmasını kabul etmem. üye olacak olursa benimle ilişkisi biter.

0|0
    0|0
  • Acikcasi ben karsi cikarim cunku herseyini bilmek isterim en ufak seylerini bile bana anlatmasini isterim

0|0
    0|0
    • aklına ne gibi kötü birşey gelebilir... sonuçta yasalara uygun bir oluşum

• sen mantık olarak doğru söylüyorsun... ve haklısın da.. ama işte benim yazmadığım bir sorun bu.. bu dernek anlatmaması için yemin ettiriyor..

• peki bunları bile bile mi katıldın derneğe yoksa girdikten sonra mı farkına vardın

Yükleniyor...