Savaş Filmi Tavsiyesi?

Arkadaşlar böyle Yüzüklerin Efendisi ve Truva' da olduğu gibi büyük orduların olduğu, gerçekten güzel savaş sahneleri olan film hatırlıyor musunuz?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi tam adamına sordun. Sıralıyorum izlemediklerini seçer izlersin. Dikkat aralarında fantastik kurgularda var.

Black Hawk Down, Saving Private Ryan, 300 spartans, Cengiz Han, Red dawn, The front line, Age of heroes, The Eagle, The last legion, Iron clad, The last samurai, Tears of the sun, Clash of the titans. Aklıma gelenler şu an bunlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• pearl harbor

0|0
    0|0
    • Daha bilemeyeceğim şeyler arıyorum teşekkür ederim :) bu arada gizli kullanıcı açık kalmış :P

• yoo bilerek yaptım bu filmi izledin mi ki

• evet baya önceden izlemiştim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• madem savaş konulu fılmlerden hoslanıyosun sana üstad Quentin Tarantino'nun The Hateful Eight isimli pek yakında vızyona gırecek olan 70MM Super CinemaScope teknığiyle cekılmiş eserini takip etmeni öneririm... https://www.youtube.com/watch?v=WSk7_I-WHV8

0|0
    0|0
    • baki olan bır geleceği görur insan ancak ya hanı ben gunun bırınde öleceğim dıye bılmesı gıbı ınsanın işte bu fılmden sonra sana baki olan yorumunu söyleyeyim 'bekledığime gerçekten değdi ya'

• Açıkçası daha çok kılıçların ve atların kullanıldığı savaşları seviyorum. Ama yine de çekimleri beğendim, takip edeceğim teşekkür ederim :)

• burdakı kılıçlar ve atlar sadece materyal sadece nesne bır etkisi yok burada en etkili silah fedakarlık ve yürek, fılmı izlerken kılıçların ve atların o koca yüreklerin gölgesinde farkına bıle varmıyacaksın...

• Lord of war -savaş tanrısı

0|0
    0|0
  • King Arthur
    Narnia günlükleri
    Hobbit serisi
    Star Wars serisi
    Gladyatör
    Dizi olarak Spartacus

0|0
    0|0
    • King Arthur' un ismini hatırlamıyorum ama diğer hepsini izledim biraz daha bilinmeyecek bir film var mı diye arıyorum aslında

• Kral Artur işte
      Immortals'a bak öyleyse
      Clash of Titans serisine bak 2 filmdi.

• Herkül'ün son çıkanını izlemediysen izle.

0|0
    0|0
  • fury diye bir film var bicaps. net den izleyebilirsiniz

0|0
    0|0
  • Canakkale gecilmez...

0|0
    0|0
Yükleniyor...