Eğer insanlar maymunlardan geldilerse, neden hala maymunlar var?

Eğer bir adam bir ormanın ortasında tek başına konuşuyorsa söylediklerinin yanlış olduğundan söz edilebilir mi?

Eğer bir şizofren diğer kişiliğini ölümle tehdit ediyorsa, bir rehinelik durumundan söz edilebilir mi?
BU SORULAR HAKKINDA FİKRİ OLANLARI BEKLİYORUM. :D

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Maymundan gelme diye birsey yok maymundan geldigini dusunenlere ben cahil gozuyle bakiyorum bu bir. bir adam ormanin ortasindada evinin ortasindada konussa yanlis heryerde yanlistir bu iki sizofrenlerin yaptiklari suctan sayilmiyor dolayisiyla bir rehinelik soz konusu olamaz bu da uc.

0|1
    1|0
    • Güzel Fikir tşkler

• Siz saka mısınız evrim kuramı kanıtlandı hala maymndan gelme bılmemne sacma salak konusuyorsunuz. Maymundan geldıgımızı dsunenlere ccahıl gozuyle bakıyoyoyommmmus. Maymundan gelmedık dedık ortak ataya sahıbıyız dıyoz hala maaymunda maymun. topraktan olusuyonda maymuna mı sasırıyon. Bir sürec var ortada kısaca senın anlıcan dılden konusursak hucrelerden olustuk.

Kızlar Ne Diyor 2

• Çünkü adaptayson ile alakali o ortama uyum saglayanlar evrim gecirmeden yasadi ama bu ortama uyum saglayanlar evrim gecirdi

Şöyle dusun ördekler ve uçan kuslar atalar ayni ama suda avlananlar ördek oldu. Dagda avlanan uçtu

0|0
    0|0
  • Maymundan gelme zaten sacmalik hiristiyanlarin/yahudilerin uydurdugu bisey.
    Bizim neslimiz cennetten gelme tertemiz Hz. Adem ve Hz. Havvadan.

0|0
    2|0
    • Yok artık. Ya bilmiyorsan bilmiyorum de. Asıl Adem ve Havva hatta lilith hikayeleri Hristiyanlık ve Yahudi kaynaklıdır n

• Ben ingilterede yasiyorum siz naptiniz ya.. Tabiki okullarda islenir bilimsel bisey bu turkiyede de isleniyor. Hristiyanlikta maymun falan yazmiyor. Daha fazla sacmalamayin.

Avrupa hristiyan ama tabiki bilimi kullanacak. Bence fazla fazla rezil oldunuz susun artik.

Avrupadaki cogu profesor zaten ateist.

• Su dakkadn sonra hal hristiyanlikta maymun geciyor derseniz e yuh ama derim. En yakin yerden incili alin okuyun zahmet olmazsa.

Hristiyanligin h sini bilmeyen adamlar burada ahkam kesiyor. Bir yerin eksilmez git oku.

Erkekler Ne Diyor 5

• maymundan geldıklerine inanmıyorum maymuna benzeyen birseyden olabilir ama o kesinlikle maymun degil maymunların varlıgı yeterı olarak acıklar bence eger bir adam ormanda yalnız konusuyorsa söyledikleri neden yalnıs olsun ki :) iç sesini dışa aktarmış olabilir kimi zaman kendini dinlemek iyi gelir.. ormanda ya da baska biryerde fark etmez..
    sizofrenın yaptıgı suctan sayılmaz aklı yerinde degildir ve kullanamaz eger bunu normal bir insan için söylüyor olsaydın sayılmaz derdim yinede belkide diger kisiliginin esiridir ve esaret altından kurtulmak istiyordur :)

0|0
    1|0
  • O rivayetlere halen inanlar var mı ya hep bu darwin felsefeleri insan beynini yonttu yahu.

0|0
    0|0
  • 1-İnsanlar maymundan gelmedi ortak ata.
    2-Hoppadanak oluşmadık uzun bir süreç.
    3-Şizofreni iki kişilikli demek deyil çok kişilik demek değil
    şizofren 2 farklı gerçeğe inanma olayına denir. Yav nasıl bir cahiliyet bu off

0|0
    0|0
  • Bir şizofren için diğer Kişilik yoktur diğeri vardır. Sonuçta sende karşında gördüğün insanın gerçek olduğundan ne kadar eminsinki

0|0
    1|0
  • hacı normalde insanları düşünmeye sevk eden bir yapım ve misyonum var ama sen düşünme lakin soru sormak paradoks yaratmak güzel ama konuyla ilgili yönelttiğin soruda o konuyla ilgili birşey bilmiyor olduğundan geyiği hoş olabilecek saçma doneler olarak adlandırdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...