Cem Adrian Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

bence çok harika birisi bazı arkadaşlar eşcinsel diyebilir ama bunu kendisi kabul etmediği sürece doğru değildir doğru olduğunuda varsayarsak müziğini ve sanatını dinlememiz için bir engel değildir sanırım :)

peki ya siz bunun haricinde ne düşünüyorsunuz ben sesini çok seviyorum

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• En çok sevdiğim, konserini kaçırmadığım, tüm şarkıları müzik listemde olan ve hepsini ezbere bildiğim tek sanatçı.
    Eşcinsellik konusu da beni ilgilendirmiyor. Onun hayatı. Bugün bununla ilgili paylaştığı cevabı oku bence ,)
    http://hizliresim.com/8gk0L7 ^^

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Cem adrianı bundan 3 sene önce keşfettim 😁 açık ara en sevdiğim sanatçı sesi şarkılarının sözleri resmen harika 😉 telefonumda cemin bütün şarkılarının olduğu albüm var 😁 mutlu mutsuz olduğum an farketmez cem adrian hiç affetmez😁😁 şu eşcinsel diyenlerde bir taraflarından uydurup geliyorlar acayip sinirleniyorum sırf yalnızlıgı belli etmek için kendiyle öpüşür gibi olan albüm resmi var bazı gereksizler buradan yola çıkarak gay falan diyorlar hepsinin canları cehenneme 😁 konserine gitmek hiç nasip olmadı Edirne ye pek gelmiyor inşallah ilerde gidebilirim😆 cem konusu açılınca biraz çenem düşüyor kusuruma bakma hayranım çünkü adama 😆😉😁😃😊

0|0
    0|0
    • bizim buraya gelmişti ama üniversite dersiyle çakışınca gidemedim üzüldüm gidemediğime pişmanım :D

• adamın sesi mükkemmel

0|0
    0|0
  • Kimseye benzemiyo bambaşka bir tarzı var bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sesini sevenlerin nasıl bir psikolojiye ve kulak hazzına sahip olduklarını anlayamadığım bir sanatçı. Yine de bir sanat icraa ettiği için saygı duyarım fakat sesini sevmem

0|0
    0|0
  • Efsane ya... Onun hakkında her şey çok hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...