Kurtlar Vadisi artık bitmeli mi?

Sayın KızlarSoruyor.com BAY/BAYAN üyeleri. Kurtlar vadisi artık bitmelimidir yoksa devam etmelimidir.?

• Bitsin artık baydı ya. :-(
    18% (2)33% (2)24% (4)Oy Ver
  • Hastasıyız dede :-)
    9% (1)33% (2)18% (3)Oy Ver
  • Farketmez zaten izlemiyorumki.
    27% (3)17% (1)24% (4)Oy Ver
  • O dizi halen devam ediyormu yahu.
    18% (2)17% (1)18% (3)Oy Ver
  • Tv.den kaldırılsın internette devam etsin.
    28% (3)0% (0)16% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Yok ya kaldrmasinlar daha torunlarim izlicekti -.-'

Bu ne bicim bi dizidir girmeyen tek kivanc tatlitug ile cagtay ulusoy kaldi heralde bunlarda girsin tamamdir..

Iki yasndaki cocuk ben polatm dimye geziniyo ortalikta..

Kardesm 6 yasindan beri izler smdi 16 yasnda pskolojisini bi dusunun almis arkasina iki salagi dunyayi kurtarma havasinda zibidiler..

Kaldirmiyorlarsa artik gec saate alsnlar su diziyi.. Baska dizi izlememize mani her persembe evde bi harp cikiyi sayelerinde...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• her hafta kaçırmadan mutlaka izliyorum ve hiçte sıkmadı... kimsede küçük çocukları mahfettide yok herkez psikopata bağladıda demesin o zaman modacıları izleyen bütün çocuklarımızında gay olması lazım..! millet psikopat olmaya meraklı kurtlar vadisi bahane ediliyo bence kılıf olarak kullanılıyo kardeşinin kocasını kim nasıl çalmış kuzeniyle kim nasıl yatmış die izliceme derin devleti izlerim türkiyenin içinde olmayan şeylermi sanki bunlar bence kalkmasın ve son gaz devam etsin...

0|1
    0|0
  • Farketmez izlemiyorum zaten.

0|1
    0|0
  • D bir bölümünü bile başından sonuna kadar tam izlemedim. kendimle gurur duyuyorum :)

0|1
    0|0
  • bitsin kurtulim ya

0|1
    0|0
  • Kac sene oldu o daha bitmedi mi :0

0|1
    0|0
  • C. Ama ben sadece onu değil televizyon izlemem.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• şöyle bir durum var vadi tnt yayınlanırken 2. sırada yer alıyordu ama atv de reyting sonuclarında her hafta 1. oluyor bu haftayı 1. tamamladılar suskunlar 10. sıranın üstünde yer alıyordu vadi herzaman izleniyor reytingleride 3 sıraya hiç düşmüyor bir sıkıntı yok yanı hemde memati öldükten sonra atv yeniden geçen pusu yeni yönemeniyle çok güzel bir hava yakaladı şu yeni sezon bölümlerini ilk defa heyecanla izliyorum güzel bir yolda gidiyorlar bence

0|1
    0|0
  • Farketmez zaten izlemiyorumki.

0|1
    0|0
  • gezmediği kanal kalmadı sıktı artık zaten izlemiyorum

0|1
    0|0
  • Ne senaristler, ne oyuncular geldi geçti.9 sene dile kolay.

0|0
    0|0
  • Hala mı bitmedi lan

0|0
    0|0
Yükleniyor...