Türk milliyetcisi olupda Ahmet Kaya dinleyenler?

Evet Ahmet Kaya'yı siyasi kimliği yüzünden sevmeyip onun sanatçlığını seven ve dinleyen Türk arkadaşlarımız kimler bir bakalım?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Cumhuriyetçiyim.. Ahmet kayayı severim ve şarkılarını dinlerim.. Herkesın kendınce sebeplerı vardır.. O adam dağa çıkıp kımseyı vurmadı.. Kendı kökenını savundu.. Belkı yanlıs dusundu fakat ıyı bır sanatçıydı..

Yarı Laz Yarı kürt bir kızım ben.. Her zaman şunu söylerım Ben Türküm.. Türk vatandaşıyım.. Kökenım lazve kürt olabılır fakat ben vatanına mılletıne ATATÜRK'e Aşık bir kız olarak yetiştirildim ailemde..

Pkk-bdp-HDP-AKP Oldum olası nefret ederım..

Türk-kürt-laz-çerkezvs.. KARDEŞTİR !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevdiğim şarkılar var dinliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Milliyetçiyim ara ara dinlediğim olur evet.

0|0
    0|0
  • Benim icin bir ahmet vardir o da ahmet şafak

1|3
    0|0
  • Idoloji karmasasi olur

0|0
    0|0
  • Ahmet kayayi severdim ama apo sevdalisi oldugunu gorunce sildim onu.

0|1
    0|1
    • öyle mymişş

• @zorzamanadami sen nasil ahmaksin bilmiyorum ki hem türküm diyorsun hemde kürdistan diyorsun unutmaki her kürt pkkli degildir ama her pkkli o. ccgdr bunu bil.

"BURASI TÜRKIYE CUMHURIYETI" Kafaniza vura vura yazacagiz

• La valla hakarete gerek yok :) ben Kürdistan kurulsun mu diyorum? Sadece herkes eşit olsun. kim kendini nasıl ifade edebiliyorsa öyle yapsın. Özgür bir ülkede yasiyorsak kimse inkar edilmesin. kimse asimile edilmesin. insanları oldukları gibi farkliliklari ile kabul etmeliyiz. ben pkk yi savundugumu mu düşünüyorsun cidden? :) neyse o konuda kendimi savunma ihtiyacıbile duymuyorum. beni anlamaya calissana rica ediyorum. biraz vicdaninla ddüşün

• sadece sesi

0|0
    0|0
  • tarzım değil o yüzden dinlemiyorum

0|0
    0|0
  • Varoş müziği. Hiç sevmem.

0|1
    1|1
Yükleniyor...