Western filmleri seven tatlı arkadaşlarım?

Western filmleri seven tatlı arkadaşlarım?

geçenlerde denemek adına ilk defa bir western filmi seyrettim.. filmde dehşet bir dram vardı benim için duygu yüklü bir filmdi.. ama bu tarz filmler hakkında pek bir bilgim yok.. bana önerebileceğiniz favori western filmleri var mı? merakla bekliyorum :)

Kızlar, biliyorum bu filmleri sadece babalarınız izliyor ama olsun denemeden ölmeyin siz de izleyin :D

Güncellemeler:
benim ilk filmim "The Salvation" klasik bir western, güzeldi çok beğendim :)

1|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Westernleri severim. Türkiyede kovboy filmleri olarak anılırlar. Özellikle bir dönem Hollywood'da western çekmek çok yaygındı ama kızılderilierin gösterildikleri gibi kötü olmadıkları kabul edildi akabinde Meksikalıların da cani olmadıklarına kani olundu :)
    John Wayne gibi baba oyuncular hep westernler ile anıldılar. Kahramanlık hikayelerinin ana temasıydı westernler. Ya da ikinci dünya savaşı filmleri.
    Yine de westernler çok hoşuma gider. Özellikle bir ara spagetti western diye adlandırılan italyada çekilen filmler. Ucuz olsun diye italyada çekildiler. Clint Eastwood da o kuşağın en önemli oyuncularındandır.

Sevebileceğiniz bazı filmleri sayıyorum ;

The Good, the Bad and the Ugly
    A Fistful of Dollars
    For a Few Dollars More
    The Outlaw Josey Wales
    High Plains Drifter
    The Magnificent Seven
    The War Wagon
    Rio Bravo
    Rio Lobo
    Fort Apache
    El Dorado
    High Noon
    Winchester '73
    The Wild Bunch
    Once Upon a Time in the West
    The Man Who Shot Liberty Valance

Daha sayacak çok film var...
    Modern zamanlardan filmleri ilave etmedim.

Google'da "best western movies" yazarsanız eminim bir çok liste çıkacaktır karşınıza.

Sorularınız olursa memnuniyetle yanıtlarım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...