İzlediğiniz en korkunç korku film hangisiydi?

Filmin yarısında kustuğunuz, iğrenç tiksintrik extra korkunç korku filmi ? :D

0|0
11|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• The Human Centipede link

2|2
    0|0
  • Evil dead 1

0|1
    0|0
  • Liverpool-Beşiktaş

1|3
    2|2
  • paranormal kadar saçma bişey görmedim ama exorcistin gerçekte yaşanmış olması beni etkiledi fakat izlemedim :) bide musallat var tabi burdaki korku inançlı olanlara.

1|0
    0|0
  • hostel

2|0
    0|0
  • martys korku ve gerilim dolu

1|1
    0|0
    • Ha bak ben bu filmi yazmayı unutmuşum.2. yarı bildiğin izleyiciye "işkence"

• bakalım ben korkacak mıyım :P :D hiç korkmam korku filmlerinde gülerim :D

• bende öyle diyordum lakin tam tersi oldu. ayrıca bu film'den aynı isimde iki tane olması lazım sen izlemek istersen fransız yapımı gercek hikayeden alınmış olanı secekceksin =)

• korkunçluk mu iğrençlik mi? bu arada korku filmi hastasıysan sen de bana tavsiye ver lütfen

1|0
    0|0
  • Tiksindiğim filmi kapatırım zaten ama baya gerildiğim bir film var Shutter

1|0
    0|0
  • karanlık su . halka fılmın japon yönetenının halkadan oncce cektıgı fılm ..ç halkadan 3 kat daha korkunc .. tabııkı japon versıyonu ıcın soyluyorum..

0|0
    0|0
  • Alien serisi çocukken çok korkutmuştu onun haricindebirde Jurassic Park tan çok korkmuştum çocukken ikisinide tavsiye ederim. Maalesef artık korku filmleri sarmıyor ama i spit on your grave(yenisi) ve 39. dosya gerilim açısından iyilerdir.

0|0
    0|0
  • dabbe :P

0|0
    0|0
  • jeepers creepers çok harika filmdi.

0|0
    0|0
  • Kızarkadaşımın sarhoş olması! Çok kötü bir sahneydi :(((

0|0
    0|0
  • Bones ve Welcome To The Hood Of Horror filmleri,2sindede iğrenmiştim,2sinde de Snoop Dogg oynuyor

0|0
    0|0
  • Keloğlan Karaprense Karşı

Aklıma geldikçe hala midem bulanıyor...

1|0
    0|0
  • sadisticum korku filmi değil amma gayet iğrenç ve tiksindirik tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • paranormal activity

0|0
    0|0
  • evil dead

jeepers creepers

paranormal activty

0|0
    0|0
  • i spit on your grave 1979 sansursuz çekimi.

0|0
    0|0
  • günah keçisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• gerçek olaydan alıntı bir film vardı ismini hatırlamıyorum doğa üstü varlıklarla ilgili.. olay ın tanıkları olmasına rağmen kanıtlar yetersiz bulunduğu için dosya kapatılmış .. korku filmlerinde hiç tırstığım olmamıştı ama o film gerçek olduğu için günlerce etkisinden çıkamadım

1|0
    0|0
  • Testere filmlerinden birinde başım döndü, gözlerim karardı..mısır da tuzlu ya kendime geleyim diye abandım..Bir yandan da gözlerimi ayırmıyordum...

Böaghkk:d Yine olsun yine izlerim ama hehe

1|0
    0|0
  • En korkunç ve en tiksinç ya da bizarre kavramları arasında fark var. Soru başlığı ile sorunun içindeki kategori örtüşmek zorunda değil.

Kusmasam da bizarre ve etkileyici bulduğum filmlerin içinde şunlar kesin yer alıyor:

-Schramm

-Cut

-Imprint - meşhur işkence sahnesi

-Gozu

-Salo

-Dumplings

0|2
    0|0
  • Otell. Filmi izlerken tüm kaslarım gerildi:)

1|0
    0|0
  • Dehşet treni bana çok iğrenç geldiydi

1|0
    0|0
  • adını tam hatırlamıyorum ama neden korktuğumu hatırlıyorum :D bizi birinci sınıfta sınıfaça sinemaya götürmüşlerdi birinin kafasını kesip kellesini bi çubuğa koyup sanki marifetmiş gibi zafer nidalarıyla kaldırmışlardı o zaman baya etkilenmiştim ee tabi 7 yaşındaydım :))

0|0
    0|0
  • Death Bell 2: Bloody Camp

Moss

simon'un laneti

0|0
    0|0
  • korku olarak değil ama çok tiksinmiştim. mide bulandırıcıydı kara büyü

0|0
    0|0
  • otel :D

0|0
    0|1
  • Korkar mısın bilmem ama miden doluyken izlenmemesi gerekenler içine salo ( sodomun 120 günü ) koyarım. Bir sahnesi var ki. Tey tey tey...

0|1
    0|0
    • dışkı yedikleri sahne mi?

• Magnum yemekteyim iştahımı kaçırmayın Kınn en şiddetlisinden

• Ben bu sinir şeyin kitabını 100.sayfada dayanamayıp bırakmıştım. Filmini düşünemiyorum..

• paranormal activity

1|1
    0|0
Yükleniyor...