Duygusal film izlemek istiyorum ne önerirsiniz?

Arkadaşlar merhaba öncelikle güzel hafta sonları diliyorum. Şöyle herşeyi ile bitmiş ve oradan hayatını geri kazanan birinin hikayesi gibi film önerebilirmisiniz?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• tam bu tabire uygun bi film ilk 50 öpücük isime aldanıp izleme ama:) hafızanı kaybetmiş birini onu hiç bıkmadan her gün farklı biri olarak etkilemsi..

2|1
    0|0
    • bu da güzel +1

• :) hissimi seninle paylaşmak istiyorum. Bi ilişkide ufak tefek şeyleri sorun edip tadımızı kaçırıyoruz kimi zaman çok büyük sorun olmaya başlıyor ve ilişki bitimine kadar ilerliyor. Ne kadar seviyorum densede gerçek aşk bu işte. Anlatmak istediğimi tam olarak yazamadım bunun için özür dilerim

• birazını anladm aslnda doğru sylyorsn çok küçük şeyler aslnda iliknin tadı tuzu sayılır.. Ama tabi illa abartılacak o ayrılığa kadar gidecek gereksz yere.. ben teşekkür ederm paylaştğn için :)

Kızlar Ne Diyor 6

• The Hurricane kesinlikle izlemelisin. Yaşanmış bi hikayedir aynı zamanda.

0|0
    0|0
  • YABANCI FILM IZLERMSIIN?HINT FILMI? SU FILM COK GÜZEL ´´VEER & ZAARA´´ bu film cok güzel izle.

0|0
    0|0
  • Bu konseptten ziyade Les quatre cents coups izle, o kafa sana iyi gelecek bence : ))

link

0|0
    0|0
  • The Vow...

0|0
    0|0
  • Umudunu Kaybetme.

Aynen anlattığın gibi bir film..

0|0
    0|0
  • net siteerinde bakarsan var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• My sasy girl filmini izle. Ama kore yapımı orijinalini izle. Film çok tuttuktan sonra anerikallilarda aynı filmi yaptı.güzel bir film hem komedi hem çok duygusal

0|0
    0|0
  • medianares diye bi film arjantin yapımı

0|0
    0|0
  • Not Defteri..

0|0
    0|0
  • Let the Right One In

0|0
    0|0
  • ask man