GOT nasıl millet?

Hadi amaaaa sizcede cok iyi degil mi ya? Terbiyesizlikte sinir tanimuyorsunuz Game Of Thrones dan bahsediyorum milleeett?

Güncellemeler:
GOT hakkinda baska yorumu olan yok mu ya :)))

0|0
77

En İyi Kız Görüşü

• Şu kızıl saçlı kadının olayını çözemedim ha. Khaleesi ateşte yanmıyo ve ejderhaları var. Kadınla karşı karşıya gelse efsane olurdu. Jon snowla khaleesi en az üç sezon daha karşılaşmıycaklar gibi. Bu kilitli ejderhalar ölür tek o kaçak kalır. Oda vicdan azabı çeker filan. Tahttaki küçükte ölcek öyle dediler ama efsane bir sahnesi gelir onunda ölümünün. Beşinci bölüme 15 gün var be. Uuuu.

0|0
    0|0
    • Diziyi anlattin kanka

• Gizli miydi ki? Bide sanki kovboy filmlerinde barın tahta kapısını tekmeyle açmış gibi konuşuyosun. Heeey dostuuum diyerek üçüncü sınıf amerikan filmine bağlıycaksın sanıyorum birazdan.

• Heeyyy whatsaappp :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• bir an popo resmi paylaşıp kalçalarım nasıl, popom küçük mü nasıl büyütebilirim tarzı bişiy bekliyordum. girip sövücektim... :D
    GOT ise 10 numara 5 yıldız :D

0|0
    0|0
  • GELMIS GECMIS EN IYI DIZI NET. 1 sene bekledim yeni sezon gelsin diye geldi 4 bolum birden izledim simdi yeni bölüm gelsin diye bekliyorum. Hayatim gotu beklemekle geçiyor...

0|0
    0|0
  • CAKALSIN YAA:D

0|0
    0|0
  • Çok iyi dizi beee :D ama biraz fazla müstehcen :D :D

0|0
    0|0
  • Bence harika bisey

0|0
    0|0
  • Ailecek severek takip ediyoruz :D