Sanat üzerine merak ettiğiniz sorular hangileridir?

Konu geniş kapsamlı olduğundan hareket alanınız epey geniş. İster sanatın herhangi bir dalına ait olsun ister daha genel bi soru. Önemli olan gerçekten aklınıza takılmış olması.

Sanata dair en merak ettiğiniz soru nedir?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Aklıma takılan ve üzerine düşündüğüm konuları yazayım:

Estetik algısı ve kollektif bilinç etkileşimi

Estetik algısının oluşumu

Dil - müzik ilişkisi - ritim algısı ve dilde prozodi

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Neden günümüz insanları edebiyat ve müziğin etkisini bu kadar küçümsüyor ve neden böyle kailtesiz eserlerler ortaya çıkıp bu sanatların değerini düşnüyorlar, bu kadar mı haysiyetsiz ve paragöz olduk biz? 2000li yılların sorusu bu olmalı bence.

0|2
    0|0
  • Sanatsal beceri ve algı sonradan mı gelişir yoksa doğuştan mı kazanılan bir özellik bunu merak ediyorum.Hergün bir yenisi keşfedilen müzik ya da bakılan fotoğrafın yorumuna ve estetik bir değeri olup olmadığına nasıl karar veririz?,eleştirmedeki ölçütümüz nedir ?Tartışılmazlığı söylenen zevklerimizin oluşumundaki süreç ve buna etkenler bir diğer merak konum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• "Sanat para içindir" yeni amaç olmuş.Serdar Ortaç'ın yaptığı müzik sanat mı? Çok tartışılası bir konu.Serdar Ortaç'ı severek dinleyen birkaç kişiyle konuşmuyorum.Çok samimi söylüyorum.

1|1
    0|0
  • nü resim çizmenin sanat anlayışını anlamaya çalışıyorum, ha birde o resmi çizen adamın şeysi kalkmıyormu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...