Ankara'nın en güzel tarafı nedir sizce?

bi sorudan anladığım kadarıyla kimse Ankarayı sevmiyor, sevenler yok mu? Ankara'nın en güzel tarafı nedir sizce?

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• Valla kızları çok can yakıyormuş öyle diyorlar. Askerde 3 ay görevlendirme ile gitmiştim. Biraz dolandım falan. Zira ankaranın göbeğinin deliğinin içindeki sıhhiye ordu evinde kalıyordum. Ne güzel günlerdi be...

Ben severim ankarayı. Güzel, düzenli bir şehirdir. İ. melih gökçeğe rağmen.

Bu arada, asenacım, resmine kurban!

2|0
    0|0
    • bencede melıhe rağmen guzel,tesekurler bende kurban oluyorum

• Yok erdem kardesim inanma sen kin dediyse melek gibiyiz biz:))

• Ben bilmem. Öyle diyorlar. Boş yere ağlama kalbini bağlama ankara kızlarına diye bir şarkı yok mu hem?

Erkekler Ne Diyor 15

• Bu soruya gelen cevaplardan birisi kesinlikle "Ankara'nın en güzel yanı, İstanbul'a dönüşü" cevabı gelecektir önce ben yazayım dedim :))

Ankara güzeldir her şeyi ile. Ben en çok düzenini seviyorum.

1|0
    0|0
  • Melih Gökçek sayesinde sayesinde oldukça modern, temiz, bakımlı ve düzenli bir şehir oldu Ankara. Belediye çalışıyor..

Kızlarının ekstra bir özelliğini göremedim, ki zaten asıl yerlisine rastlamak zordur, bence çoğunluğu üniversite için dışarıdan gelenlerdir.

1|0
    1|0
    • bı de 10 yıl sonra metro gelır ohhh ohh melıh ıyı calısıyo

• Metro var zaten işliyor 10-15 yıldır, sen nerede yaşıyorsun? :P Cehapeli belediye olsaydı daha temeli yeni atlıyor olurdu. :P

• safkan arkadasım o bındıgın metroyu kım yaptırdı bılıyo musun arastır bı melıhın baslattıgı metro 50 senede bıtecek sanırsam daha yaşadıgın yerı bılmıyosun

• güzel Türkiyemin Başkenti daha ne olsun.

2|0
    0|0
  • insanları eğitimli

yeşillik fazla

caddeler geniş ve ferah

üniversite öğrencileri ve gençler çok

yazın akşamları serin

yağmur az

ucuz

ulaşım rahat

kamu kurumlarının merkezleri orda.

2|0
    0|1
  • tamam ıstanbul falan gıbı guzel sehır degıl ama cok duzenlı sehır

ulasım kolay bellı saatlerde bellı yerler dısında trafık yok daha ne olsun :)

tam yasanılacak sehır ankarada yasıcan ıstanbulda gezıcen , mantalitem bu :)

1|0
    0|0
  • oyun havasıı yaa tek geçerimm:D:D

1|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Tek bildigim kizlari dehset guzelmis

1|0
    0|0
  • Kızılay da ki barlar sokağı güzeldi birde kuğulupark ı sevdim.. Çok gezdiğim söylenemez tabi ama güzel bir ilimiz.

0|0
    0|0
  • ulaşımı kolay ama maallesef başka iyi bir yanı yok

1|0
    0|0
  • ben sevemedim askerlik harıcınde gitmiş olsaydım seve bilirdim belki

0|0
    0|0
  • ankaray ve metro

0|0
    0|0
  • askerliği orda yaptım kara harp okulunda ankaranın kızları çok süper özellikle lise asker olduğumuz için geçnlik parkına demir atmıştık çarşı izinlerinde ordaydım kışın çok soğuk ama yerler buz oluyordu

0|0
    0|0
  • Var. Pavyonları.

1|0
    0|0
    • evet pavyonları olmasa napardık

• Cevabı zor bi soru. Ne biliyim muhabeti çok daha bi başka, adabı farklı, insanları guzel sevimli :)

• Sevımlı mı :D: guldum

• İçkiyle geçen bir gecenin ardından sabaha karşı aoç de kokoreç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ahhh ankaram ahh neyini sevmezler senin anlamam ki. Ben Ankaranin betonlarina cöptenekelerine kirli kaldirimlarina bile asigim yahu ne sevmemesi canim memleketim benimm. Topragina hayrann.. Inan öyle güzel yerler gördümki o kadar cok memleket gezdimki ama ankarayaa vardimi diorumm hissediyorummm "Anaaa ankarayami geldikk" diye kokusunu bile aliyorummm. Bosuna dememisler türküde Cok memleket gezdim ankaradan güzeli yokk" diye..

Aska geldim valla... Cok özledimm cokkk.. Kiymetini bilin memleketimin yerine sakiz cöp atmayin tükürmeyin yerlere temiz tutunnn

1|0
    0|0
    • aynen bende aşığım 1 gun ayrı duramıyorum:)

• Ne mutlu sana... İnan yesillikler icinde yasiyorum ama o grisine siyahina hasretim... Memleketime selamlar hemserimm

• evet canım sende bendensın ,sagolasın sana da selamlar:)

• Ben Ankarayi pek bilsemde nedense bi sempatim olmustur hep.

guzel tarafi nedir onuda bilmiyorum ama cekici geliyor o sehir bana.

1|0
    0|0
  • Kaybolmak ıstesen kaybolamazsın...

1|0
    0|0
  • içinde yaşanılanlar.

ayrıca kışı ve griliği oldukça güzeldir.

1|1
    0|0
  • ben ankara yı hiç sevmiyorum.

1|1
    1|0
  • eski 3 katlı küçük bahçeli evlerini çok seviyorum

1|0
    0|0
  • ben ankarada yasıyorum ve bi an önce istanbula gitmek istiyorum neden bilmiyorum :S

1|0
    0|0
  • Anıtkabir'in orada olması bile yeterli bir sebep Ankara'yı sevmek için.

0|0
    1|0
  • Ankaradayım, güzel yerler yok değil. Mesela avmleri seviyorum, Tunalı meydanında falan cok takılırız :)

1|0
    1|0
Yükleniyor...