KİTAP ÇIKARMAK İÇİN NE YAPMAM GEREKİYOR?

Merhaba arkadaşlar. Ben kitap okumayı çok seven biriyim. Hatta odamda çok büyük bir kitaplığım var. Son iki yıldır kitap yazmaya heveslendim. Fakat kitabı mı nasıl çıkartabileceğimi bilmediğim için facebook sayfalarında yazmaya başladım. Okuyan herkes beğendiğini söyledi hiç kötü yorum almadım. Fakat şimdi bir kitap yazmak istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

1|1
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• ŞU SİTEDE İLK DEFA BÖYLE BİR ŞEY SORAN KIZ GÖRÜYORUM ALNINDAN ÖPÜYORUM BE ARKADAŞ.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben 11 senedir aynı romana devam ediyorum ancak henüz ne bitirebildim ne de yayinlayabildim :) Benim iş Tolkien'e döndü xD

0|0
    0|0
  • yayın evi ile görüşsene mail falan at burada hatta bencede yazmışlardı..

0|0
    0|0
  • bir kitap basım evi ile git anlaş ve bastır kitabını sür bak ne olacak

0|0
    0|0
    • Peki noter işini ne yapmam gerektiğini biliyor musun? Sanırım ondan önce notere gitmem gerekiyormuş

• tabi o eserin sana ait olduğunu tasdik ettirmelisin

• Önce kitabı yaz

0|0
    0|0
    • Kitabı yazmaya başladım zaten o kolay benim için yazmak için çok vaktim var

• kitabını basacak önce sana basması lazım

0|0
    0|0
  • yayınevine gtceksn heralde

0|0
    0|0
  • www.sokakkitaplari.com.tr/videodetay.asp

en kolay yolu budur şekerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arladaşım ve halam çıkardı çok masraflı ona göre.. Facebook'tan Ahmet Balaban sayfasını beğen ve mesaj at geri dönecektir kitabı ömür yarım biraz översin güzel gibisinden hemen çenesi düşer

0|0
    0|0
    • çok tehlikelisin!

• Dediğim gibi tam emin değilim yalan olmadın ama kitaplar için evini sattığını biliyorum hattâ baya da tepki aldı eğer kltap tutmasa nerede olacak. yani her aklına esen kitap çıkarsa elalem zengin olur
      Watbad mi ne oradan yazdım kendini tanıt bak çok kişi teklif aldı kitap çıkardı önce bir hayranlığa bak yoksa hər yazı yazanı yazar yapmıyorum paranı boşa harcama

• Halan'ın şiir kitabı çıkardığını söyledin yalnış anlamadıysam. Bildiğime göre şiir kitabına verilen ücret ile roman kitabına verilen ücret aynı olmuyor. Haklısın bende işde o yüzden buraya danışmak istedim. Para mı boşa vermek istemediğim için ki zaten eğer o kadar pahalı ise o kadar yüksek bir fiyatı ödeyemem. Peki yayın evine gönderdiğimde de notere gitmek zorunda mıyım?

• Bence önce wattpadde paylaş kitabını eğer iyiyse okunma falan alır. Sonra yayınevleri iletişime geçiyor senle. Orada yazmaya başlayıp kitap çıkaran çok insan var bir bak istersen.

0|0
    0|0
    • Tavsiyen için teşekkür ederim. Sanırım öyle yapacağım :) Zaten benim amacım para kazanmak değil sadece kitabımın okunmasını sağlamak :)

• Önemli değil :)

Yükleniyor...