Gitarist arkadaşlar bakabilirmi?

Arkadaşlar ben bir elektro gitar aldm washburn rx-10 ama sanrm çin malı gitarı 200 tlye sahibinden de düşürdüm gitarı gören kaçırma al dedi ibanez gio nun hemen hemen aynsi ama ton farki var washburn biraz daha ser bnde zaten tarz olarak hard metal takliyorum uygnmu sizce?

• evet
    A seç
  • hayır
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• aga çin malı diyorsun da onun manyetiği sana kaç yıl dayanacak. sapı düzgün mü. kulakçıkları bozulup duracak mı. elektroniğinin ömrü ne. jag girişi sağlam mı. bunları göz önüne alarak güveniyorum diyorsan al. ama gitar dediğin şey bir kere alınır. o yüzden adam gibi bir şey almanı öneririm. eğer ekonomik açıdan uygunsan tabi

0|0
    0|0
    • Iste ekonomik sikintim var hocam ilerden hayalim orjinal bc. rich ya da gibson explorer almak

• Işte mesele o 7 ay sonra bc. rich veya gibson explorer ya da less paul alcam zaten kendme ufak bir stidyo kurcamda bnun için bir parça zamana ihtiyacm olcak :)

• O zamn al ya

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• uygun bence

0|0
    0|0
  • uygun bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• O paraya endonezya bile bulamazdın zaten. Yeni başladıysan bir süre kullan. Alış. Sonra mutlaka değiştir. Gelenngitar nası olacak. Sapı atık mı?: Singleler, Humbuckerlerin durumu nasıl, potanslar, swichler, devrelerin durumu nasıl. Ilerde sorun çıkartacak gibiyse hiç bulaşma. Sırf gitar bakımı için en az 60 tl bayılacan zaten. Teldi, ıvırı zıvırı derken 120-150 arası bir para bayılacan. Onu verene kadar üsrüne koy adam akıllı bısyey bulmaya çalış.

0|0
    0|0
    • Gitara yeni başlamadm ama ara vermek zorunda kalmstm ama birtek entenasyon ayarı gerekiyor oda zaten hiç bişey değil hambucker manyetikle sap akça ağaç gövde gül ağacı potanslar ve swich on numara çalışıyor sadce bir entenasyona grmesi lazm onun dsi sknti yok

• bence tanıdığın bir muzikçi bul öyle al ben öyle aldırdım netten valla çok güzel hatta aldırdığım adam bana sat dedi :D ama satmadım

0|0
    0|0
  • Knk boşver elden al bozuk felan çıkar çok üzülürsün

0|0
    0|0
  • uygun bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...