İş seyahatleri yüzünden buluşamıyoruz.

Arkadaşlar çıktığım biri var. Daha yeni çıkmaya başladık ama sürekli İstanbul dışında iş seyahetleri yüzünden doğru düzgün buluşamıyoruz. Bu da haliyle beni üzüyor. Bu durumun onu da üzdüğünü söylüyor ama bilmiyorum. Var mıdır bunun bir çözümü sizce?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi o mu üretiyo bu mazeretleri bilmiyorum bunu sen daha iyi bilirsinde,bana bunlar inandırıcı gelmiyo 1 saattemi ayıramaz insan kendine garip geliyo.

0|0
    0|0
    • YARIN SİNOPAA GİTCEKMİŞ ONDAN SONRADA 20 GÜN İŞ SEYAHATİ VARMIŞ

• Anladım yalnız bunları ne kadar sürekli tekrarlarsa altında bi mana ara bence başbakan bile ülke yönetiyo ama ailesine zaman arıyo burda iş şana düşünüyo.

• anladım

Erkekler Ne Diyor 2

• ilk buluşma ise kafana takma çünlü ilk buluşma demek karşıdaki kişinin bağlanması demektir işi gerçekten olduğu için gelmemiştir yoksa iki eli kanda olsa dahi gelirdi seni kaybetmeyi göze alamazdı ilk buluşma değilse demek artık eskisi gibi seni sevmiyor demktir

0|0
    0|0
  • Akışına bırakmak lazım. İlla hemen görüşüp karar mı vermenız gerekıyor durumla ilgili.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bunlar sorun değil. buluşursunuz takma kafana. tek derdin o olsun. yeni aşk yeni bir macera hangi insanı heyecanlandırmaz ki. ama çok aceleci davranıp boğma çocuğu. imkanı olsaydı bululurdu. bu demek değildir ki umursamaz gibi davran. unutma erkekler yönlendirilmekten pek hoşlanmazlar.

0|0
    0|0
    • BİLMİYORUM CANIM YAA KAFAM KARIŞIK

• onu kaybetmekten mi korkuyorsun? kafan neden karışık onu söylemelisin önce bana? :)

• Çözüm yolu yok gibi görünüyor sorun ediyorsan ilişkiyi devam ettirmek zorunda değilsin.

0|0
    0|0
  • NE YAPIP EDİP AYARLAMASI GEREK HİÇ Mİ BOŞ GÜNÜ YOK YANİ 7/24 MÜ ÇALIŞIYO

0|0
    0|0
Yükleniyor...