Kitap satın almak için site önerirmisiniz, hangi siteleri tercih ediyorsunuz ve kargo olarak uygun hangisi?

Kitap satın almak için site önerirmisiniz? hangi siteleri tercih ediyorsunuz ve kargo olarak uygun hangisi

Güncellemeler:
kitap yurdu mu daha uygun idefix mi

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Kitapyurdu'nu kullanıyorum, kapıda ödemeli olarak sipariş veriyorum. . Bir çok avantajı var, en basitinden bir çok kitap kargo ücretini ödüyor mesela, düzenli müşterilere belirli oranlarda indirim uyguluyorlar, her hafta bir yayın evinin kitapları indirimde oluyor, aldığın her kitapla belirli puanlar birikiyor ve bu puanlarla kitap alabiliyorsun, hepsinden önemlisi bir sorunun olduğunda mail attığın takdirde yirmi dört saat içerisinde mutlaka geri dönüş yapıyorlar, daha ne olsun :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• idefix en iyisidir. belli bir ücretin üzerinde kargo da bedava. piyasanın oldukça altında fiyatları senede iki ya da üç kez de ciddi indirim yapılır sanal kitap fuarı adı altında. en az yirmi kez ciddi miktarda kitap alımı yaptım hiç sorun yaşamadım.

0|0
    0|0
  • Kitapyurdu. com
    D&R
    idefix

0|0
    0|0
  • Kitapyurdu. com

0|1
    0|0
  • D&r olabilor

0|0
    0|0
  • Idefix bu konuda çok iyi kargo olarakta bir sıkıntı yaşamadım iki bilemedin üç güne elinde oluyor.

0|0
    0|0
  • kitap satın aldıgım bir yer var hem piyasadan daha ucuza verıyor hemde bandrolu kıtaplar ayrıca okudugun kıtapları degısebılıyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...