Kıbrıs' ı bilen avare var mı?

Nerelere gidilmeli, nereler görülmeli, buradan minibüs, otobüs de geçmiyor:)) taksi mi tutulmalı, araç mı kiralanmalı, otostop mu çekilmeli, yaya mı takılmalı , o kadar küçük minicik mi?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• yaya takılacak kadar küçük değil toplu taşıma da çok iyi gelişmemiş taksiyle gidiyorsun bir yerlere ama araç kiralamak mantıklı olan bence

0|0
    0|0
    • Araç cepte tamam, bir pazar tatilimde nere gitsem, nereyi görsem ^#^

• ben çok gezemedim doğu akdeniz ünisinin davet ettiği bir proje için gitmiştik girne lefkoşa ve gazimağusayı gezdik. en çok girneyi sevmiştim ben lefkoşada insanlar biraz garip ama tarihi bir kent olması açısından güzel yerleri var özellikle o yıldız şeklinde surların içi gazimağusada da bir şey yoktu diye hatırlıyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• Neresindesin?

0|0
    0|0
    • Bafra, iskele civarı diyorlar

• Dediğin yeri bilmiyorum ama sanırım girnedesin, girnede gezebikeceğin girne kalesi ve sahil dışında pek bir yer yok güzelyurt gönyeli buralara gitmene bile gerek yok lefkoşanın merkezide sıradan bir şehir merkezi eli ayağı düzgün üç beş tane mekan var lefkoşa alayköy arasındada yaklaşık 10 tane night clup var başkada bir poh yok kısacası kıbrısta hiçbir poh yok.

Yükleniyor...