Korku gerilim filmleri tavsiyeleri neler? Sizce ne izlemeliyiz ?

bu gece kuzenimleyim ve korku gerilim türünden bi film izlemek istiyoruz ancak aklımıza gelen çoğu filmi ya ben izlemişim ya o izlemiş. lütfen bi el atın gözünüzü seviyim. Korku gerilim filmleri tavsiyeleri neler?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• chucky namı diğer çakii çocukluğmuzun ekşını, onu izleyin maziyi yadetmiş olursunuz :D

0|1
    0|0
    • ahahah çocukken korkardım ben ondan hem de öyle böyle değil :D oyuncak bebek fobisi falan olmuştu o derece

• chucky doll sendromu olmuş sende :)) yanımdaki kuzenim oyuncak bebeklerini o yüzden hiç sevmezdim. gündüz aç filmi, böyle camlar kapılar da açık olsun sonra izle :D

• iyi saatte olsunlar gelirler melirleer :D boşver şimdilik kalsın zaten yalnız yaşayan biriyim, o sabahın akşamı, gecesi bi de sabaha karşısı da var..

• 0|1
    0|0
  • Diriliş korku gerilim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Meat train izleyebilirsin Kesme parçalama sahneleri güzeldi. öyle artık korkutan ve geren filmleri bulamıyorum :(

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim :)

• rica ederim ha bu arada eksi filmleri severseniz önerebilceğim zamanında birçok ülkede yasaklanan cannibal holocaust filmide var. Biraz klasik olsada idare eder :)

• panaromal activity böyle bişey tam da yazamadm heralde gerilimli bi filmdi..cok da korkunc degil ama gercek yasanmıs bişey oldugu için korkutabilirde..

0|2
    0|0
  • Geçenler de izledim dehset kapanı diye bir film.Genel de korku filmlerindeki klişeler ile adeta dalga geçerek çekilmiş fakat güzel yani şuydu, filmin gidişat ve sonunu tahmin etmek çok güç.Ve final bölümü gayet güzeldi.Hiç yoktan benim hoşuma gitti.

Filmin yönetmenin ilk korku filmini izlediğimde 12 yaşımdaydım ve uzun zaman etkisini yasamistim.Biraz o nostaljiyi de yaşadım bu filmde.O eski film izleyenler varsa hatırlayacaktır; meşhur evil dead(şeytanın ölüsü).

Hatta bu film şu an bile korku ile karışık bir özlem duygusu ile yeniden izlenebilir. :)

0|0
    0|0
  • karanlık gölgeler

0|1
    0|0
  • Halk Düşmanları'nı izleyin.

0|1
    0|0
  • korku zor bir sınıf, öneri yapmakda zor listeden bakabilirsin.

link

0|0
    0|0
Yükleniyor...