Entellektüel arkadaşlardan film taviyesi alabilirim. var mı önerdiğiniz?

izlediğime değecek bana bir şeyler katacak bir konuda kafa yormamı sağlayan saatler boş boş bakmıyacağım güzel bir film öneri? konusu eşcinsellerle , mutlulukla , hayattan derslerle,... ne biliyim değişik bir film ya tarif edemiyorum :D
hadi konuşturun entellektüelliğinizi...:)

0|0
67

En İyi Erkek Görüşü

• DİNGİN SAVŞÇI isimli , film., “way of peaceful the warrior” romanından uyarlanan ve çok büyük beğeni topladığı için abd’de ikinci kez vizyona giren, spirituel edebiyatın köşetaşı romanlarından birisinin film uyarlaması.
    dingin savaşçı kitabı, türkiye’de ve dünyada, okuyucularına ilham veren muhteşem kitap olarak bugüne kadar 33 dile çevrilmiş. nick nolte'un bugüne kadar oynadığı roller arasında ona en çok yakıştığını düşündüğüm rolünü sergilediği film... hayatın bazen filmlerden de daha inanılmaz olabileceğini gösteren filmlerden... FİLMİN LİNKİ:unutulmazfilmler.com/...arrior-dingin-savasci.html
    İKİNCİ OLARAK BİR SİSTEM ELEŞTİRİSİ YAPAN ILGINÇ BİR KONUYA SAHİP KIM'IN ADASI ADASI ISIMLI BIR KORE FILMI:FILMDEKİ ŞU REPLİK' ERİŞTE BENİM İÇİN UMUT DEMEK VE ŞİMDİ UMUDUN TADINA BAKACAĞIM' BAYAGA DIKKATIMI CEKMISTI YANI ERİŞTE (MAKARNA) NASIL BIR INSANIN UMUDU OLABILIRKI DEMİŞTİM AMA FILMI IZEDIKTEN SONRA BU REPLİK SİZİN DUYGULANMANIZA SEBEB OLUYOR... MUTLAKA İZLEYİN DERİM... FILMIN LINKI: unutulmazfilmler.com/...-pyoryugi-kimin-adasi.html

1|0
    0|0
    • sen cidden konuşturdun :D teşekkürler

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Yildizlar arası

1|0
    0|0
  • Fight club'ı izlemediysen kesinlikli izlemelisin. the prestige de güzel filmdir.

1|0
    0|0
  • Çok fazla öreceğim film var ama entelektüel olmadığım için öneremiyorum..

0|0
    0|0
  • The Game hayata farklı bakmanı sağlayacak izledikten sonra eig seçersin artık :D

0|0
    0|0
  • Zor kaçış

0|0
    0|0
  • Boyunegmez izle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yeniden Başlamak
    Mr. Nobody
    PK 2014
    Benjamin Buttonun Tuhaf Hikayesi
    Piyanist
    3 idiots
    Yıldızlararası
    Predestination
    Inception
    The Silence Of The Lambs
    ghajini
    pi'nin yaşamı
    umudunu kaybetme
    yaşam şifresi
    kelebek etkisi
    labirent
    Gerçeğe Çağrı
    Yeşil yol
    Forrest gump
    -HEPSİNİ İZLEDİM ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM

1|0
    0|0
    • waaaaaooooowww!!! teşekkürler

• Ben şuraya şöyle bir şey bırakmıştım, bakabilirsin: birazresimtaniyalim.tumblr.com/.../bir-film-onerisi
    Bu arada sanırım internette yok.

0|0
    0|0
  • Bos ev :) veya rüya

0|0
    0|0
  • mr. nobody

0|0
    0|0
  • Sefiller filmi tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • ( bkz. Entelektüel)

neyse, fakat müzeyyen bu derin bir tutku güzel film. Izlemediysen p. k yı da izleyebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...