İşte son zamanlardaki gördüğüm en anlamlı resim.

Linkteki resimdeki ayrıntıya baktığımızda ülkemizde cinsellik boyutunun açlığı ne kadar üst seviyede olduğu ortaya çıkar. Sizce resmin vermiş olduğu mesaj doğru değilmi? Bence kesinlikle çok doğru resmi dizayn edip düşünen kim düşünmüşse çok doğru bir noktaya parmak basmış..

link

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bencede resim çok anlamlı . Günümüzde çoğu erkek gözlerini kadınların kalçasından ayırmaz . O kadını kalçalarına bakarken hiç düşünmez , benimde annem var benimde kardeşim yada ablam var diye . Niye ? Çünkü ;

O Erkek Erkek Değildir , Ağır Bi Oç ' dur .

0|0
    0|0
    • aynen öyle bu tarz hareketler bu tarz kızları rahatsız edici bakışlar çok saçma hepimizin kardeşi annesi sevdiği var öyle değil mi ?

• Aynen öylee .

Kızlar Ne Diyor 9

• Yeterli değil bu resim , ayrıca dışarısı böyle magandalarla dolu .Siz erkeklerde böyle görüntülerle karşılaştığınızda izlemek yerine doğru tepkide bulunursanız belki kimbilir gün geçtikçe azalacaktır ...

0|0
    1|1
    • merak etme senın ıstedıgın gıbı erkeklerde var dısarıda beyefendıler vs eğitimle kültürle alakalı bu işler

• esas biz erkekler bu duruma tepki gösteriyoruz zaten. kimse dışarda sevgilisine, kız kardeşine bu şerefsizlerin sarkmasını istemez.

• bu soru kalkar

0|1
    1|1
  • resmin bir anlamı yok bence aksine yazı herşeyi anlatıyo. bna görede dogru.

0|0
    0|0
  • Çok beğendim

0|0
    0|0
  • ya bu kare bir kısa filmde geçiyodu ve çok güzel bir filmdi. uzun zamandır da arıyorum filmi ama bulamadım bir türlü

0|0
    0|0
    • ALLAH ALLAH demekki uzun zamandır aradığına göre gerçekten süper bir film olmalı...

• böyle erkeklerle cok karsılasiyorum ve nefret ediyorum bence lafta tsm onlara yakişir sekilde söylenmiş

0|0
    0|0
  • dogru bir mesaj

0|1
    0|0
  • genelde o durumda olanlar bakıyo zaten sağlıklı bi insan yapmaz

0|0
    0|0
  • Yazı çok doğru. Verdim 5 yıldız gidiyorum.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ha snde buradan yürürüm artık kim düşerse diyorsun seni gibi tatlı su enteli seni...

1|0
    0|1
  • Daha çok dikkatimi çeken ameliyat sırasında oraya cep telefonu yada fotoğraf mak. sokmanız. Mikrop kapma ihtimali olmaz mı? Bu ne kadar doğru peki? Bu resimle şikayette bulunsam sizce sonucu ne olur?

1|0
    1|0
    • :) iyi noktaya parmak bastın. amelıyat ortmları yaz kış soğuk ve mıkropların barınmayacağı streıl ortamlardır. Sıkıntı yok.

• Eğitim şart...

0|0
    0|0
  • bunun şuclusu erkekler mi kadınlar mı yoksa modern çağın getirdiği sosyopolitik tutumlar mı ?

0|0
    0|0
  • Yazık! Yazık! Yazık!

0|0
    0|0
  • Devir kızların erkekleri istemeye geleceği bir devir olmuş siz hala neyin peşindesiniz anlamış değilim.

0|0
    0|0
  • çok doğru bir mesaj tebrik ederim.

0|0
    0|0
  • ohaa orda tecavüz edecek hayvan

0|0
    0|0
Yükleniyor...