En sevdiğiniz Balkan şarkıları nelerdir?

ben sırp olan zeljko hoksimoviç hayranıyım.adam gerçekten çok iyi söylüyor. link bu şarkıyı türkler pek sevmiyor ama demet akalına alıştıkları içindir belkide :)) link bu şarkı gibisinden güzel balkan şarkıları paylaşabili rmisiniz.tose proeskiyi tanıyan varsa 1-2 parça atarsa sevinirim. :)))

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bulgar Popstar olan azis diyecem millet yanlış anlayacak diye korkuyorum arkadaş :D

link

link

0|0
    0|0
    • bunu biliyordum zaten ama hayatta dinlemem.en iyisi tose proeskidir dostum.

• link bir de buna bak.pek baklan sayılmaz ama. :)) aslında iyi söylüyolar be.litvanyalı bir grup :))

• evrensellikten çok bu grupta hatunlar da sağlam mış ek olarak :D

Kızlar Ne Diyor 4

• :O zeljko seviyomuşşş ahaaa :O benden daha varmış demek ki, zeljko'nun-dodji sutra, ljubavi, libero şarkılarını marija serifovic-molitva, hari mata hari-lejla dinle <3

0|0
    0|0
    • onları da dinliorum balkan şarkılarını çok seviyorum :) 9 ay olmuş vay be. link boze meni tako malo treba

ispod ovog svetog neba

topla postelja i njena oka dva :)

• 0|0
    0|0
  • nişli bir grup var galija onun dodirni me adlı bir şarkısı var hastasıyım.Sırp erkeklerine ve müziklerine hastayım... zeljko joksimovicin ljubav ne stvar şarkısı süper.tose proeskiyi tanıyorum makedonların en ünlü şarkıcısı

0|0
    0|0
  • balkan deyince aklıma brenna maccrimmon geliyor.oda çok iyidir bence.tavsiye ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Balkan şarkıları deyince aklıma Drama köprüsü geliyor. Göçmen kızı geliyor. Selanik türküsü geliyor.Manastır Türküsü geliyor. İnsan Türk olunca aklına bunlar geliyor. Adını bile telafuz edemediklerim gelmiyor.

0|1
    0|0
  • Ekrem ve Gültekin kardeslerin sarkıları.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Balkan şarkısı sanmıştım ama iran şarkısıymış...

sex ve felsefe filminin hemen başında çalan şarkı çok güzel

filmi arat internetten ve ilk 2. dk da falan başlayan müzik dinle bence

0|0
    0|0
  • link bak buda çok güzel :) bazen dinlerim :)

0|0
    0|0
  • aman bre deryalar kanlıca deryalar

vay benim halime

babuba

0|0
    0|0
  • shkurte fejza-e kam emrin kosovar

0|0
    0|0
  • doğrusu pek dinlemem

0|0