Roman okumak faydalı mi?

Kitap okumak faydalı derler de ne okuycaz nan hangi kitabi roman mi din mi ask mi siyaset mi? Mesela şu zeki japonlar ne okuyorlar merak ediyorum be

Güncellemeler:
Hmmm

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aşağıda gereksiz yorumlar yapmışlar, birisi demiş iktisatçıların kitaplarını oku, diğeri demiş roman çocuk işi.. Hiç kitap okumamış birisi iktisat kitabıyla okumaya başlarsa, ona bir daha zor sevdirirsin kitapları, roman çocuk işidir diyene, kardeş sen ne içtin? o adamlar neler çekiyorlar o yapıtları yazarken biliyor musun? Sen roman çocuk işidir diyerek Tolstoy'u, Dostoyevski'yi, Victor Hugo'yu çöpe attın. İş filme gelince yazarların elinden çıkmış filmleri izlemeye bayılıyorsunuz! Soran arkadaşım hangi konu ilgini çekiyorsa onu oku derim, aşk seni cezbediyorsa aşk romanı oku, akademik bilgi istiyorsan akademik kitaplar oku ama en önemlisi ilgini çeken kitaplar oku.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben romanları pek sevmiyorum ama tarihin bilinmeyen yonleri iyi oluyor. Sunay Akın ın Geyikli Park kitabı gibi. En azından daha oğretici oluyorlar

0|0
    0|0
    • Mantıklı peki bu japonlarda hep tarih mi okuyor

• Ne yazmıslar

• Şaka bir yana bence atalarının yazdıkları eserleri okuyorlardır. Yani bizim geçmişimizdeki destanlara eserlere bak ya da o zamanları anlatan eserlere. Daha çok şey oğretiliyor ve gucu kuvveti ordan alıyoruz

• Ne tür okumak istiyorsan onu oku ama oku. Kitap okumak, eski zamanlarda yaşamış bir insanla konuşmak gibidir.

0|0
    0|0
  • alışkanlık meselesi ben geceleri bişeyler okuyup yaparım hoş oluyo

0|0
    0|0
    • Ne okuyon

• genelde mesleki kitaplar makaller ne bulursa ama tavsiye ederim iyi bir uyku için gerçekten hoş oluyo

• 24 yaşına kadar çözemedin mi daha bu sorunun cevabını :)

0|0
    0|0
  • Hangisi daha çok ilgini çekiyorsa onunla başla okumaya.

0|0
    0|0
    • İlgi alanim henüz yok ama okunmaya başlamak istiyorum

• Dünya klasiklerinden Genç Werther'in Acıları kitabını oku. Dili ağır değil. Çok güzel bir kitap.

• bir bakım ekitaptan

• çok faydalı...

0|0
    0|0
  • iktisatçıların kitaplarını oku

0|0
    0|0
  • Roman okumak tam bir sacmalik küçük çocuk değiliz ki artik

0|0
    0|1
    • Ne okuycaz?

• Henüz ilgi alanim yok daha yeni basliycam

• Ben tarihsel şeyler okumayi çok severim seninde hoşuna gidecektir bence unutma tarih ibretlerle doludur

• Kişisel Gelişim kitapları oku

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...