Kapat

Film izlemek ve bunu değerlendirmek?

vardır aramızda çok film seyreden, bende bunlardan biriyim. hatta biraz abartı benimki. o kadar çok zamanımı film seyretmeye ayırıyorum ki bunu değerlendirmek istiyorum. herhangi bir site ya da yayın kuruluşuna film değerlendirmesi yapmak gibi bir düşüncem var ya da blok açmak. yanlız bu tür konularda bilgim yok. aranızda bilgi sahibi arkadaşlar varsa. yardımcı olur musunuz?

not: ben gizli olarak sordum ama bilgisi olan varsa gizliden cvplamasın lütfen, çünkü sizinle bu konuyu detaylı konuşmam gerekebilr. teşekkürler

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Blog açmayı düşünüyorum mu demek istedin yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
    • evet :)

• Mesaj kimseye atılmıyor

• sistemden dimi tamam, düzelince konuşuruz

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• herhangi bir sitede blog açman güzel bir değerlendirme. bende filim manyağıyım günde 2- 3 filim 5i i gördüğümde oluyor ama sağlam filimlere zaman harcamaktan yanayım her tülü önüme geleni izlemem Dünyanın en güzel şeylerinden bri benim için ama soruna yardmcı olamıyorum üzgünüm :/

0|0
    0|0
    • yinede teşekkür ederim. bende iyi filmlerden yanayım pek önüme geleni izlemem ama güzel kavramı göreceli biraz. bazen durağan filmlerde hoşuma gidebiliyor.

• m. olldum Mehmet bende gizli:D gördüğün üzer

• Farkındayım onun :))

• Issizlik zor zanaat

0|0
    0|0
  • kitap yaz

0|0
    0|0
    • iyi fikir ama kimse alıp okumaz:) kitap yazmak için her filmi çok detaylı incelmek gerektiğini de düşünüyorum. ben bir film için 1 sayfadan fazla yazamam sanırım. ama bu işi ilerletebilirsem ve kendimde bu güveni bulabilirsem ileride olabilir. teşekkürler:)

• aklindan geceni yapmak güsel bisey ve kendine özgüvenin varsa bunu basarabilirsin diye düsünüyorum

0|0
    0|0
    • inş. deniycem. boş boş izlemekten ziyade biyerlere aktarmakta bana işi gelicektir diye düşünüyorum

• teşekkür ederim:)

• Rica Ederim Ben İnsanları Sözlerinden Tanıdıgım icin Öyle Söyledim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...