Rahatlamak için kaçış yerleriniz nereler?

sıkıntıları vardır herkesin kimisi arabasına daha fazla ses çıkaran müzik sistemi derdindedir.kimisi yol parası olmadığı için yarın yürüsemmi acaba demektedir.sıkıntılar var diyerek kendini sıkmak. sıkıntının çözümünü bulacak kendinle ilgili sıkıntı yaratacağı ve sıkıntıya hiç bir söz geçiremeyeceği için gereklidir bazen rahatlamak..kaçmak değil bu .aksine sıkıntılarla daha iyi savaşmak için bir nevi kamp. senin kaçış yerin neresi.. benim artık balıklara sıkıntı yaratsamda. denizin karşısında .biri görse deli desede.delirmemek için inadına bağırmak...iyi geceler herkese akşam saatlerinden elanocetinden..düşünceniz.

0|0
13|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Müzik dinliyorum şuan yaptığım gibi.

0|0
    0|0
  • Odaya kapatırım kendimi ya da sokaklara atarım...Bir yerde oturup başkalarını gözlemlemek hep rahatlatır beni...

0|0
    0|0
  • tuvalet bi de kimse yoksa ohh yeme de yanında yatt.

0|0
    0|0
  • evim her zaman evim.

0|0
    0|0
  • dalga gecme ıcın soylemıyorum ama tuvalet alırım bı de elıme gazetemı o an her seyı unutrum

0|0
    0|0
  • İşyerindeyken, sigara içmek için çıktığım yangın merdiveni,

Evdeyken de balkonda sigara içerken geçirdiğim o 5dk.

Bu cevaplarımdan şu çıkıyor sanırım ben rahat ortamda sigara içerken rahatım:)

0|0
    0|0
  • Soruyu tam okumadım her zaman yordu soruların zaten beni :) başlığa göre cevabım yatağım.. yatağım yoksa bir ağaç dibi...

0|0
    0|0
  • sıkılınca karakedide boza içerim veya adalarda oturur sigara içerim.

0|0
    0|0
  • Arabayla bosbos dolanmak olur 1 saatt sonunda gider bi parkta oturur aglarim aglarim sonra gecer.

0|0
    0|0
  • Boş bulduğum bir oda :)

0|0
    0|0
  • daha çok ağlamak için :( odam

açarım müziğimi rahatlarım

0|0
    0|0
  • demeyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sokakların bomboş,arabaların seyrek,insanların uykularında oldugu gün doğumu vakitlerinde kızıl doğan güneş eşliğinde deniz manzarasında nescafe.

1|0
    0|0
  • direk sahile gidilir derin düşüncelerin akabinde ne güzel şu deniz ya şu esintiye şu dalga sesine bak eşliğinde moral yerine gelir

1|0
    0|0
  • sahile giderim denize karsı oturum biraz

0|0
    0|0
  • Bilgisayarım.

Müziklerim.

0|0
    0|0
  • kız kulesinin karşısındaki bankıma giderim

0|0
    0|0
  • dışarıdaysam kulaklığımı takar ve son ses rahatlatıcı bir melodi bulduktan sonra rahatlayana kadar yürür ve olmam gerektiği yere doğru ilerlerim

0|0
    0|0
  • gece saat 3-4 gibi tek başıma arabayla amaçsızca gezmek. kısık sesli müzik. özellikle kışın yağmurlu havalarda.

0|0
    0|0
  • alır başımı giderim . . .

Salondan taaaaaaa

Odama kadar . . .

0|0
    0|0
  • Kaparım zıpkınımı ver elini adanın arkası...

0|0
    0|0
  • ... Sevgili babam'a gidiyorum.Az kaldı.

0|0
    0|0
  • hayalimdekini diyim bir ada adada ben ve sevgilim başka kimse olmasın ama hiç kimse

0|0
    0|0
  • genelev

0|0
    0|0
  • odam

0|0
    0|0
Yükleniyor...