Varoluş nedeninizi hiç sorguladınız mı?

. Kimsiniz, idealleriniz ne, bu hayata sizi bağlayan şey nedir?

Güncellemeler:
Yaşadığınız hayat sadece memelerim nasıl, erkek arkadaşım çok fakir ondan ayrılmalıyım ya da bekareti mi evlenmeden önce versem mi gibi sıradan, anlamsız düşüncelerden mi oluşuyor. Yani tüm erkekler/kadınlar tarafından beğenilenecek kadar güzel bir fiziğe sahip olsanız her şey çözülecek mi? Ya da çok iyi giden bir evlilik hayatınız olup en iyi şekilde orgazm oluyorsunuz her gece. Her şey tüm eksikliğiyle gitsin diyelim yine de ruhunuz açsa ve onu orgazm edememişseniz bu sizi acıtmaz mı?
*tüm eksiksizliğiyle

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Hem de nasıl. Onun için agnostiğim zaten.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Sorguladım ve artık nedenini biliyorum.

0|0
    0|0
    • Bizimle paylaşmak ister misin? Varoluş nedeninizi ve ruhunuzun yanıtını bulduğu o gizemli şeyi?

• Gizemli değil. En'am 162'de açıkça belirtilmiş.

De ki muhakkak benim namazım ibadetlerim hayatım ve ölümüm Alemlerin Rabbi Olan Allah içindir. Amin.

• Varoluş felsefesi/on
    Ölene kadar deli gibi bilgi toplamak, bir bilgi eksikliği demek boş öldün demektir

0|0
    0|0
  • Yaşa ve öl. Çok kaale almamak lazım gereksiz dünyayı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İnsan beşeri ve ruhani bir varlıktır.. Beşeri olan bedenimiz birgün toprak olacak, ruhumuz ebediyen yaşayacak. İnsanlar dünyadaki diğer canlılar gibi ekosistemin bir parçasıdır. İnsanlar sistemin en üstünde yer alır.. Düşünen, düşündüğünü uygulayabilen, üreten ve zekasıyla çözüm bulabilen bir varlık olarak diğer canlılardan üstün yaratılmıştır.. Bu yetenekleri bize veren yaratan bizede bazı görevler vermiştir. Yarattığı bu evrenin varlığını devam ettirebilmesi için. İnsan varolmasa dünya çölden ibaret olurdu.

0|0
    0|0
  • Müslüman olanlar böyle marjinal hareketlerde bulunmasın zira dinden çıkma tehlikesi var :D

0|0
    0|0
    • Yo aksine dinimizde araştırmamız söyleniyor insanlar mantıklı gelene inanıyor doğru veya yanlış kendi bilecekleri şey.

• çokta şey yapmamak lazım usta

0|0
    0|0
  • yok sorgulamadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...