KS, rock müzik tarihinin en iyi grubunu belirliyor...

Tanrılar kapışıyor.

Hüzünlü ve samimi zencinin müziğinden, dünya çapındaki kitleleri birbirine bağlayan en küçük sese... Her zaman olduğu gibi, günümüzde de, hem güzel müziğin, hem de bir tavrın kaynağı oluyor rock müzik. Bu kısa ama derin tarihte, sizce kim 'yokluğu kabul edilemez'?

Rock'n Roll'un 1 numarası kim?

(Kitlelerin hemfikir olduğu bazı gruplar vardır. Bir çırpıda beş isim sayılabiliyor. Bu yüzden, objektif bir liste olduğu kanısındayım. Ama İçlerinden seçmemekte ısrarcıysanız, kendi fikrinizi yazın tabii.)

Not: Aday gruplar, alfabetik sıraya göze dizilmiştir.

• Led Zeppelin
    5% (3)7% (4)6% (7)Oy Ver
  • Nirvana
    22% (14)34% (19)27% (33)Oy Ver
  • Pink Floyd
    26% (17)21% (12)24% (29)Oy Ver
  • The Beatles
    35% (23)34% (19)35% (42)Oy Ver
  • The Doors
    12% (8)4% (2)8% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Yarışın bittiğinden emin olunca (genel seçimlerde bir süre sonra oy dağılımından seçim sonucu tahmin etmek gibi), kazanan grubu burda onurlandıracağız.
fena oy gelmedi. yine de biraz daha bekleyelim. şimdilik: beatles'ın peşinde nirvana ve pf var. led zeppelin'e sadece 3 oy gelmesi ve erkeklerden hiç doors cevabı çıkmamış olması da göze çarpan diğer detaylar. oylama devam...
başka grup önerisi tabii ki çıkacaktı, benim kişisel cevabım da yok şıklarda... ama genel kanıya ve hakikaten en iyi sıfatını hak edenin kim olduğunun belirlenmesinde, kitlenin düşünce yapısını da kestirebiliyoruz buradan. birisi "neden ks belirliyor?" diye bir soru sormuştu çünkü.

neyse sevgili anket katılanları... teşekküğrler.

birinci olan gruptan bir parçayla anketin güncel sonucunu nihayetlendiriyorum:

(D-B-C-E-A)

link

0|0
12|22

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Led Zeppelin,The Doors falan da...Pink Floyd ya Pink Floyd yani.Uyuşturucunun yanına hafifletsin diye şarkı değil,şarkının yanına uyuşturucu olur.Kimi şarkıları uçuru, kimileri ruhsal orgazm yaşatır onların.İnsan da değillerdir bu arada. :D

0|4
    0|0
  • nirvana ve pink floyd seviyorum ayıramadım ikisini :)

1|2
    0|0
  • tabiki Led Zeppelin . şıklarda olmayan birde Scorpions var birde Ac / Dc var .

1|1
    0|0
    • liste 5 ile sınırlı. zaten 5 kafi. ac-dc olduğunu iddia edenlerle kapışmayı bıraktım.

• tamam 5 ile sınırlı biliyorum . şıklardakilerin hepside mükemmel ötesi gruplar onada bir lafım yok zaten .

• Pink Floyd bence..

2|2
    0|1
  • Black Sabbath <33

0|1
    0|0
  • bana göre en iyisi deep purple ama şıklarda yoktu.. 2.favorim olan led zeppelin i işaretledim :)

0|0
    0|0
  • Beatles:( pink floyd ile nirvananin arSindayim

0|0
    0|0
  • Nirvana-Kurt Cobain♥

0|0
    0|0
  • Kurt Cobain'in depresyon hırkası <3

0|0
    0|0
  • Tatışmasız The Beatles diyorum

0|0
    0|0
  • bence The doors solisti yeter:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• link

ben takılı kaldım dostum

0|1
    0|0
  • Bunu neden KS belirliyor?

0|0
    0|0
  • link rammsteinnnnnnnn...

0|0
    0|1
  • pink floyd demeyenler; david abimizin yarıcı sololarından, roger abimizin müzik dehasından, rahmetli richard abimizin o esrarengiz klavyesinden bihaberler sanırım. Led zeppeline neden bu kadar az oy çıkmış yav? Bkz: doors dinle içki iç ankara

1|1
    0|0
  • KaSe rak müzik anketlerinde dumanı görmeye alışmışım bi tuhaf oldum :((

1|0
    0|0
  • kendi dönemime denk gelen olarak bence nirvana. ama eskiler var onların yeri ayrı

0|1
    0|0
  • Manowar

Verilen seçenekler arasından Beatles elbette. Beatles'ın yaptığı müziği ne yapabilen ne de üstüne bir şey katıp geliştirebilen başka kimse çıkmadı, çıkacağını sanmam da.

0|0
    1|2
  • rock müzik tarihinin en iyi grubu anketinde seçeneklerden biri nirvana ise ben o ankete oy vermem kusura bakmayın gençler..

eagles, scorpions falan varken nirvana kim?

0|0
    0|0
  • The Beatles dedim

0|0
    0|0
  • Pink Floyd demez isem damarlarım büzüşür <8

1|0
    0|0
  • B: Nirvana

0|0
    0|0
  • the beatles ve led zeppelin

0|0
    0|0
  • nirvana gönüllerin birincisi bence arada kaç yıl avansı var beatles ın, nirvana severlerin büyük kısmının sıpası olmadı daha diğerinin torunları var, babadan anadan çocuğa sirayet etkisi bile yetmiştir ankette birinciliğe :))

0|0
    0|0
  • The Beatles tabi ki...

60 lardan bu yana dünyayı daha iyi sallayabilen başka bir grup yok bence.

0|0
    0|0
  • Pink Floyd

0|0
    0|0
  • Led Zeppelin tahmin ettiğim üzere az çıktı bence kesinlikle Zeppelin..

0|0
    0|0
  • duman :S yok mu be aga ?

0|0
    0|0
  • Queen bence en iyisi :)

0|0
    0|0
  • Gnr yeri bende ayrı. En iyi midir bilemem. Nirvana işaretledim gitti.

0|0
    0|0
  • The Beatles

0|0
    0|0
  • The Beatles

0|0
    0|0
  • hiç biri linkin park bence

0|0
    4|7
Yükleniyor...