Heyecanı azaltırmı?

arkadaşlar yakın bir zamanda dans gösterimiz olacak aslında çok heyecanlı bir insandım ben ama dansa başladığımdan beri bunu yavaş yavaş attığımı düşünüyorum ama attığımı sandığım o duygu aniden patlak verirde o gün beni yarı yolda bırakır diye de korkuyorum bu yüzden gösteriye çıkmadan önce bir kaç kadeh bişey içsem sorunumu çözermi?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Alkol ilk önce uyarıcı etki yapar (ben de içerim alkol) fakat sonra uyuşturucu etki yapar. Bence içme, dans gösterileri yüksek performans ister çünkü. Alkol seni yavaşlatabilir, şaşırtabilir. Performansın olumsuz etkilensin istemezsin değil mi? Onun yerine kendini mental açıdan sakinleştirmeye çalış. Zaten bu güne kadar yaptığın şeylrden biri de dans etmek, daha önce yaptığın gibi çıkıp dansını edersin hepsi bu :D

0|0
    0|0
    • ilk gösterim :)

• Zat5en sen bugüne kadar buna hazırlanmadın mı? Rahatlıkla yaparsın. Zaten yapamayan biri olsan bugüne kadar provalara, çalışmalara katılmazdın. Genelde bir kaç kadeh ya da biraz birşeyler iç derler. Kendini sakinleştirmen gerekli ki bunu yapabilirsin. Unutma sen artık bir profesyonelsin :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Antidepresan al

0|0
    0|0
    • Antidepresanlar 2-3 hafta sonra etkisini gösteriyormuş, gösteri günü bir faydası olmaz ki

• @privateboy sınava girdiğimde işe yaradi 5 gün öncesinden almistim

• Bir ara işsiz kalmıştım, doktor vermişti antidepresani psikiatri doktoru. İlacın etkisini iki-üç hafta sonra görmeye başlarsın demişti. Ona istinaden diyorum. Tabi bünyeden bünyeye fark vardır.

Yükleniyor...