Arkadaşlar bana güzel yabancı film önerin?

şimdiden söyleyim muhtemelen sıralayacagınız filmlerin çoğunu izlemişimdir artık izleyecek kaliteli film bulamıyorum

1|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ceset filmini izle cok seviceksin ve finali asla tahmin edemezsin

0|0
    0|0
    • dostum yorumlarda 2-3 tane izlemedigim film var bunuda izlemedim aralarında bu hoş duruyor güzelmi gerçekten :))

• Yok canim estafirullah ustat falan neyse sen filmi izle sonrada yazarsinburdan

• Izledin mi filmi

Kızlar Ne Diyor 5

• Başlangıç,
    Blood Diamond,
    Cehennem Melekleri,
    Dear John,
    Dredd,
    Edge Of Tomorrow,
    Esaretin Bedeli,
    Fury,
    Grand Torino,
    Hachiko,
    Hotel Ruanda,
    Iron Man
    Limitless,
    Leon,
    Lucy,
    Maymunlar Cehennemi,
    Once Upon Time Mexico,
    Piyanist,
    Prestij,
    Prisoners,
    Scarface,
    The Hobbit,
    The Lord Of The Rings,
    Umudunu Kaybetme,
    The Great Gatsby,
    V For Vendetta,
    Yağmur Adam,
    Yeşil Yol,
    Zindan Adası...

0|0
    0|0
  • Umudunu kaybetme'yi izlemediysen izle

0|0
    0|0
  • pinin yaşamı

0|0
    1|0
  • Ricddic
    Mumya evi

0|0
    0|0
  • Lucy ya da labirent ölümcül kaçış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Görünmez Hedef

İki kere izledim ben bu filmi. Özeti bir oku, beğeneceğini düşünüyorum.

Tien Yeng Seng ve kendisi gibi öksüz altı arkadaşı, askeri eğitimlerini ve akabinde girdikleri sıcak çatışmalarla da stajlarını tamamladıktan sonra ordudan ayrılırlar. Yedi öksüz asker, kardeşlik yemini eder ve kendilerinin değimi ile bir aile, İnterpol’e göreyse bir çete kurarlar. Tien Yeng Seng ve kardeşlerinin yaptığı bir zırhlı araç soygunu, üç polis memurunun onları yakalamayı, hatta onlardan intikam almayı bir takıntı haline getirmesine yol açar. Dedektif Chun, soygunun yapıldığı caddedeki bir kuyumcuda nikah yüzüğü beğenmeye çalışan nişanlısını; çetenin kullandığı patlayıcılar yüzünden kaybeder ve intikam için and içer. Hong Kong’un en sert, en iyi ve en meşhur dedektiflerinden biri olan Wei, Zırhlı araç soygunundan sonra ekibi ile çeteyi tesadüfen durdurur. Fakat Dedektif Wei’de dahil olmak üzere ekibin tüm üyeleri çete mensublarından komalık oluncaya kadar dayak yer. Hatta Dedektif Wei, dayakla doymaz ve üstüne kurşun bile yer.. Çömez bir polis memuru olan Ho, bir dedektif olan ağabeyini örnek almaktadır. Ancak ağabeyinden uzun zamandır haber alamamıştır. Buna rağmen ağabeyinin hayatta olduğuna, hala iyi bir polis olduğuna ve gizli görevine devam ettiğine inanmaktadır. Ancak üstleri Ho gibi düşünmemektedir. Ağabeyinin çete ile ilişkisinin olması, çetenin ise emniyetin bir numaralı gündemi halinegelmesi sonucu; Ho açığa alınır. Dedektif Chun ve Wei’de müfettişler gibi düşündüğünden; intikam alabilmek için; ayrı ayrı açığa alınan Ho’nun peşine düşecek ve çok geçmeden de çete ile tekrar karşı karşıya geleceklerdir.

0|0
    0|0
    • Bu filmi lisedeyken izlemiştim, unutmuşum filmi nerdeyse.
      Fragmanı izleyince aklıma geldi. Çok güzel sahneler var filmde Hocam, bilgin olsun.

• evet izledim güzeldi

• PK
    John Wick

0|0
    0|0
  • baskın

0|0
    0|0
  • Lucy
    fast furios 7

0|0
    0|0