Erkek arkadaşıma çok ince kaliteli romantik bir kitap hediye etmek istiyorum. sizce bu ne olabilir?

erkek arkadaşıma çok ince kaliteli romantik bir kitap hediye etmek istiyorum. sizce bu ne olabilir?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Şiir kitabı alsana. İsmet Özel, Atilla İlhan, Ahmed Arif vs

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Aşk gibi aydınlık ölüm gibi karanlık

1|0
    0|0
  • Bana sevgilim böyle bişey yapsa 'Ne gerek vardı bir paket olalet alsaydın ya akşamları içerdik' derdim :/ bence birak kitabı olalet al *-*

0|0
    0|0
  • Pek ince bir kitap değil oldukça kalın birşey, tamamı ile romantik de sayılmaz. Ama sevgilim tarafından bu kitap bana hediye edilse mutlu olurum. Nazım Hikmet - Bütün Şiirleri... Tabi ki önce sevgilimin olması lazım...

0|0
    0|0
  • Evet şiir kitabı olsun :-D

0|0
    0|0
  • sefiller

0|0
    0|0
  • Sevdigin siirleri sec pcden derle guzel bide kapak hazizla kendin bastir daha degerli olir bence

0|0
    0|0
  • H. olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ozellike Nazım in <3 ve de can Yücel in çok güzel aşk şiirleri var ben olsam kitap almak yerine en beğendiğim on tane ask siirini severim kırmızı a4 kagitlarinina el yazimla yazarim ve ona takdim ederim. Emeğini de görmüş olur. Tabi hakediyorsa

0|0
    0|0
  • Şiir kitabı olabilir

0|0
    0|0
  • aksiyon kitabı ver bence hangi erkek romantik şeyleri severki hele hele kitapta insanı bunaltmazmı ya

0|0
    0|0
  • Kardeşimin Hikayesini hediye et

0|0
    0|0
Yükleniyor...